2733
2739
عنوان

شوهرم نمیذاره حامله شم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 86 پست
بنظرشماتوچ سنی باردارشم خوبه!!!الان زشته ینی؟؟؟خودمم ازحرف مردم میترسم😔😔ولی بچه دوسدارم

ببین عزیزم به مردم هیچ ربطی نداره  که شما میخوایید چیکار کنید همین مردم که الان میگن زوده هول بودید دو روز دیگه میگن چرا بچه نمیارید دیره و هزار حرف دیگه

فقط از من به شما یه پیشنهاد

برو پیش دکتر و یه چکاب کامل از وضعیت خودت بگیر از تخمدان و ذخیره تخمک  و.... هر چی لازم بود

اونوقت اگر مشکلی نداشتید بزارید سر فرصت تا همه چیز مهیا میشه برای بچه دار شدن

چون واقعا درس و کار و بچه داری باهم خیلی سخته. و بچهفقط همین خنده هاش نیست که میبینید دردسر بچه خیلی زیاده تا نیاد نمیدونی چیه.سنجیده برو جلو

من خودم بچه کوچک و خانه دارم به کارام نمیرسم چ برسه بخوام درس بخونم 

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا منم 22 سالم بود و دانشجو بودم و شوهرم26 سالش بود و فقط یک بار تو خونه خودمون پریود شدم و حامله شدم دیگه خودمونم شوک شدیم 😊😁😁😁😁

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
بنظرشماتوچ سنی باردارشم خوبه!!!الان زشته ینی؟؟؟خودمم ازحرف مردم میترسم😔😔ولی بچه دوسدارم

بارداری و ازدواج ربطی به سن و سال نداره.قرار نیست همه توی یه سن خاصی ازدواج کنن و توی سن خاصی بچه دار بشن.اینها بستگی به شرایط و آمادگی خودتون داره

دختر عمه من همسن شماست و دقیقا 6 ماه بعد عردسیش باردار شد چون فوقالعاده بچه دوست داشت و شرایطش هم داشت

بجاش یکی دیگه از فامیلها الان 8 سال از ازدواجشون میگذره 30 سالشه ولی میگه فعلا بچه نمیخوایم

نصیحت خوهرانه:حرف مردم همیشه و توی هرشرایطی هرکاری بکنی هست.برای مردم زندگی نکنید برای دل خودتون زندگی کنید و لذت ببرید

2728
ن اناده نیستم..ولی ازروذوق ودوسداشتن میخوام.شوهرم میگه مهیاس الان ذوق داری به محض اینک تواین سن بیار ...

قبلش برو یه ازمایش ذخیره تخمک بده بعدا به حرف همسرت گوش کن ببین شرایطت چطوره 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بارداری و ازدواج ربطی به سن و سال نداره.قرار نیست همه توی یه سن خاصی ازدواج کنن و توی سن خاصی بچه دا ...

وای باخوندن پستت چقدآرامش گرفتم راس میگیاااا من۱۹سالمه شوهرمم۲۶ ازحرف مردم خسته شدم یه ماه دیگه تازه اولین سالگرد ازدواجمونه ازبس میگن چرابچه دارنمیشین خسته شدم انقدگریه میکنم آخه ماتازه ازدواج کردیم هردومونم کم سنیم بچه میخوایم چیکار

2738
ن اناده نیستم..ولی ازروذوق ودوسداشتن میخوام.شوهرم میگه مهیاس الان ذوق داری به محض اینک تواین سن بیار ...

بچه داری مسئولیت داره.فقط خنده بچه هارو نگاه نکن هروقت شرایط روحی و جسمی مناسبی داشتی و مطمئن بودی میتونی مسئول بزرگ کردن یه بچه باشی بعد بیار

من بیشتر ازخودم همیشه نگران سن مردا هستم همش فک میکنم۳۰به بعد پدرشدن واسه مردا دیره

دقیقا منم میگم اونوقت میشه ۳۳ سالش دیر

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش