2737
2734
عنوان

شوهرم نمیذاره حامله شم!

3069 بازدید | 86 پست

بچه هامن ۲۲سالمه ویه سال نشده عروسی کردم دوماه دیگ میشه یه سال.دانشجوام ودرس میخونم.کنارش یه کارکوچیکم دارم ک سرگرم کننده نیست..بچه کوچیک میبینم دلم ضعف میره..به شوهرم میگم میگ اصلابه هیچ وجه الان نه چارسال دیگه.میگم چرامبگ سن توکمه درضمن درسودانشگاهتم مونده الانم زوده مردم چی میگن تازه دوماه دیگ میشه یه سال ک عروسی کردیم مگ هولی و...!!🤨

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راست گفته به حرفش گوش بده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

راس ميگه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738

منم اوایل ازدواج مشتاق بچه بودم ولی شوهرم گفت ۱۰سال دیگه

تا جند وقت پیش که خودش گفت بچه بیاریم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

چ خبره بابا من ۳ سال گذشته هنو نیوردم خخ

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2706