2737
2739
عنوان

لیزر

268 بازدید | 27 پست

سلام خانمامن امروزنوبت دارم البته دیروزعصراماگفت هیچ مویی نبایدباشه الان نمی دونم تاچه قدربایدصاف باشه مثل چی هم می ترسم ازدردش

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

کلا شیو 

صاف صاف

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زایلاپی بزن نیم مین قبلش درد نداره

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
هرکارکنی بالاخره یه ذره هست مگه اپیلاسیون بشه

اپلاسیون نباید بکنی ریشه مو از بین میده لیزر جواب نمیده

همون با ژیلت دیگ 

2740

فقط اگه‌موهای کلفت وضخیم داری انجام بده اشتباهه منو نکن رو موهای نازک نتیجه عکس میده تازه کلفت و ضخمیمش میکنه ازبین هم نمیرن باز باید کلی پول بدی تا اینا که نازک بودن ضخیم شدن از بین برن

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
دیروزعصررفتم گفت نه اصلانبایدپیداباشن منم پوستم حساسه باژیلت دودوربکشم زخم میشه

ن بابا یچی گفته 

اصصصلا نباید  باشه چیه

همون یدور بزن اگ تک و توکم بمونم هیچی نی

دیروزعصررفتم گفت نه اصلانبایدپیداباشن منم پوستم حساسه باژیلت دودوربکشم زخم میشه

نه عزیزم اصلش اینه که تمیز باشه ولی وقتی دست میکشی زبریش رو حس کنی. یه کوچولو هم معلوم باشه اصلا عیبی نداره

یه کلاسی هم میذاشت که اصلا ادم دلش نمی خواست پیشش بره به من گفت اماده شوگفتم باراولمه راهنماییم کن یه جوری نگام کرد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2706