2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صورتتون جوش نزنه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
از چ نظر خووو؟؟؟؟؟

اخه شنیده بودم عسل خوردن زیادی خوب نیست منم امروز غذا زیاد خورد الانم عسل زیاد خوردم خلاصه کمی احساس میکنم رو معدم مونده 

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
صورتتون جوش نزنه؟

نه فکر نکنم بزنه

من از بمگی تا حالا عسل نخورده بودم(بدم میومد)امروز نمیدونم چی شد که یه کمی خوردم مزش به دلم نشست و بعد شروع کردم به خوردنش😂

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
نه فکر نکنم بزنه من از بمگی تا حالا عسل نخورده بودم(بدم میومد)امروز نمیدونم چی شد که یه کمی خوردم م ...

نوش جان

من وقتی میخورم صورتم جوش میزنه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

عسل اصن گرمی نی ک جوش بیاره 

خنثی است 

تازه خوردن زیادشم هیچی نیس 

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
واقعا؟؟ پس برم با خانوادم خداحافظی کنم😁😂

با ماهم خداحافظي كن و خلاليت بخواه 

چون من بخاطر همچين تاپيكي حلالت نميكنم😆

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟