2733
2734
عنوان

کیا بچه شون شنا بلده

181 بازدید | 11 پست

من میخوام بازوبند شنا بخرم. بچه م دوسالشه. میخوام بدونم سایز بندی هاش چه جوریه؟ اونایی که نوشته مناسب ۳ تا شیش سال آیا برای بچه دو ساله قابل استفاده س؟

فکر کنم بهتره بذاری 6 7 سالش بشه بعد بفرستی آموزشی. 

الان با بازوبند روی آب موندن رو یاد نمیگیره که اصل شنا هست.

خیلی هم کوچیکه فراموش میکنه.

الان احیانا کنترل دستشویی هم نداره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم بهتره بذاری 6 7 سالش بشه بعد بفرستی آموزشی.  الان با بازوبند روی آب موندن رو یاد نمیگی ...

من نمیخوام آموزش بدم فقط صرفا میخوام بدونم میمونه این بازوبندها تو دستش یا درمیاد؟ ضمن اینکه از پوشک گرفتمش

2731
بچه تون ۱۸ کیلو بود؟ بچه من الان ۱۲ کیلوعه

نه روی بازوبند نوشته اما میشد براش بست ولی باید حواست بهش باشه تا کم کم خودش یاد بگیره کنترل کنه

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2740
پس درنمیاد از دستش؟

نه وقتی دوطرفشو کامل بادش کنی درنمیاد 

اما اولش بلد نیستن کنترل کنن هی آب میخوره یه کم حواست باشه زود یاد میگیره 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
نه وقتی دوطرفشو کامل بادش کنی درنمیاد  اما اولش بلد نیستن کنترل کنن هی آب میخوره یه کم حواست ب ...

عزیزم من خریدم این بازوبند رو وقتی کم باد میکنم میره زسر آب دخترم و اگر زیاد باد کنم رو بازوهاش جا میندازه و نمیذاره خون جریان پیدا کنه و انگشتاش کبود میشه  مشکل از کجاس؟