2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

این حالتت با خوردن رفع نمیشه،البته چیزای ناسالم خوردن پوستو خراب میکنه اما مشکل از جای دیگس

من خودم موقع امتحانام چون ماه رمضون بود شب بیدار بودم درس میخوندم،بی خوابی های شدید بعضیا یکروز کامل،استرس،عذاب،چون بدم میاد از درس.هزارتا مشکل دیگه توی یک ماه چهره مو داغون کرد،سیاه سوخته ی چشم چپیه زشت شده بودم.

ب محض تموم شدن امتحانام خوابمو درست کردم،استرسام رفت،دغدغه فکریم رفع شد و در عرض چند روز تغییراتو دیدم و دو هفته اینا برگشتم به حالت عادی،پوستم سفید،بدون جوش،چشام خوشگل،اصن بخدا رو اومدم خوب شدم.

اینارو گفتم شاید کارام برا توئم موثر باشه.خواب شب خیلی خیلی خیلی مهمه من تازه به این نتیجه رسیدم.غصه هم نخور،اوقات بیکاریت کتابای انرژی بخش بخون،روزی پنج تا ده دیقه طاق باز دست باز دراز بکش چشاتو ببند گوشی تلوزیونم کنار.فقط فکرتو خالی کن و به صدای گنجشکا که میخونن گوش بده. به چیزای مثبت فکر کن مثلا به خدا.یا تصور کن جایی هستی که دوس داری،من عاشق دریام،تصور میکنم کنار ساحلم و صدای موج ملایم داره روحمو نوازش میده...

اینکار ینی مدیتیشن.من گاهی انجام میدم انقد خوب میشم

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

یه چیزی هم هست که تضمینیه. صد در صد!

نماز شب بخون. ۴۵ دقیقه قبل از نماز صبح پاشو.

اون ساعت هورمون کورتیزول در بدن ترشح میشه و باعث آرامش و شادی میشه. 

اینجوری وابسته به هیچ قرص و دارویی هم نمیشی.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2728
2738

چیزی که دوس داریو بخور

برو هایپر مارکت هررررچی که دلت میخوادو بخر.رژیم رو هم فراموش کن

من چند روز پیش افسرده بودم رفتم واس خودم یه بستنی قهوه دنت نسکافه ای کالباس آلوئه ورا ترشک نوشابه انرژی زا با یه عالمه نسکافه با طعمای مختلف و سس فلفل و سیر خریدم

همه چی قاطی پاتی.چون میخواستم یکم خودمو لوس کنم و یکم ناز خودمو بکشم.میخواستم یه روز رژیم نباشم.نشستم تو خونه تنهایی خوردم   

سنمم سی و سه ساله ولی بعضی وقتا اینکارو کردن حالمو خوب میکنه

توام هر کاری که حالتو خوب میکنه بکن.بیخیال حرف مردم.تنهایی پاشو برو سینما یا استخر.برو خرید پنس و گیره و کش مو.یه عالمه چیزای خوشگل واس خودت بخر.کاری که دوس داشتی همسرت یا بقیه واست انجام بدنو خودت واس خودت انجام بده.

و چیزی که مطمئنم با ناراحتی و استرس و غصه چیزی حل نمیشه

هیچوقت هیچ دین یا کتاب یا دکتری نگفته بخاطر این مشکل باید سه روز گریه کنی یا دو ساعت غصه بخوری تا حل بشه.

ب مشکلات پنج سال پیشت فکر کن همه تموم شد و رفت.الان یه چیز جدید اومده که اصلا قبلیا انگار مهم نبودن.

پنج سال دیگه هم ب همینا میخندی.

بعضی چیزا رفع میشن بعضی چیزا هستن.

مثلا من یه خال تو صورتم دارم نمیشه بشینم گریه کنم خال نمیره.یا میرم دکتر برمیدارمش.یا باهاش کنار میام و خب شبیه دماغم بهش عادت میکنم.

2706