2737
2734
یه چیزی هم هست که تضمینیه. صد در صد!   نماز شب بخون. ۴۵ دقیقه قبل از نماز صبح پاشو. اون ساعت ...

خیلی دوستدارم نماز صبح پاشم ولی خیلی سخته ، اخه با اینهمه فکر خیال و اعصاب خوردی شب بزور خوابم میبره نزدیک های صبح خوابم میبره.

مرسی عالی بود حرفت

ناراحت نباش.همه مثل همیم

مجبوریم خودمون خودمونو تسکین بدیم.خودتو دوست داشته باش.منک زیاد آب و میوه نمیخورم ولی شما بخور.شکر و چربی رو از غذاهات کم کن.حالت خوب میشه احساس سبکی میکنی

اگر میتونی یه کرم شب خیییلی خوب واس خودت بگیر شبا بزن.

اینطوری هم ب پوستت رسیدی و خوبش کردی هم این حسی که شب پاشی و دست و صورتتو بشوری و بهش کرم بزنی مغزتو و اطرافیانتو گول میزنه که خودتم مهمی.سلامتیت مهمه.ظاهرت مهمه.

شبیه ملکه های تو کارتنا که آخر شبا جلو آینه میشینن ب پوست و موهاشون میرسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جوری شد اینجوری شدی؟ چیزی خوردی اینجوری شدی؟ نه. خودت میگی فکر و خیال و خستگی. درمانش هم نبود همی ...

والله من دو سال پیش یعنی دردی  سمت چپ بدنم میزد فکر کردم قلبم.دکتر قلب رفتم اکو نوار گرفت گفت قلب نیست از اعصاب هست رفتم پیش متخصص  اعصاب و روان دارو را  نه ماه خوردم .البته بگم قبلش  هم خیلییییی  فکر مرگ و ...میکردم خلاصه نه ماه دارو خوردم کانل خوب نشدم خودم قطعش کردم. چون همش  خواب بودم با دوتا  بچه..و اینکه  اشتهام کم شده  بود هرچیزی که چرب بود یا مقوی بود میترسیدم بخورم فکر میکردم بخورم چربی میگیرم  سکته میکنم و از این حرفها. ..بعد دوتا بچه ی پشت  هم دارم. استرس زیاااااد و فکرهای منفی در مورد خانواده و شوهرم و مرگ....کلاااااا  نااابود  شدم به خدا. منی  که چهار شونه  بودم  تپل بودم هیکلم درشت بود الان شدم استخونی

🥰🥰
2728
خیلی دوستدارم نماز صبح پاشم ولی خیلی سخته ، اخه با اینهمه فکر خیال و اعصاب خوردی شب بزور خوابم میبره ...

ببین گلم من یه چند تا راهکار بهت میدم تا شب راحت بخوابی.

از بعد از ظهر یا برو بیرون پیاده روی یا تو خونه ورزش کن. مدام سرتو به یه کاری گرم کن و مشغول باش. تا بدنت خسته بشه.

در طول روز یا شب قبل از خواب، همه نگرانیها و مشکلاتت رو روی کاغذ بنویس و بعد پاره کن.

شب موقع خواب تا چشمت خسته نشده نرو تو رختخواب. و برای خسته شدن چشمت خوندن کتاب مفیده. توی تختت فقط بخواب و کاری دیگه نکن.‌مثلا کتاب نخون یا با گوشیت روی تختت کار نکن.

شب قبل از خواب چشمت رو ببند و به یه صفحه سفید فکر کن. سفید محض باشه. همش تصورش کن. بعد از چند دقیقه خوابت میگیره.

در مورد مشکلاتت هم اگه دوست داشتی بیا خصوصی حرف بزنیم.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
چه کرمی بگیرم  مارکش  چی باشه

من زیاد چیزای مختلف امتحان نکردم

اما یه سرم ویتامین ث هستش مارک سسدرما

واس من و همکارم که عاااالی بوده.پوستتو آبدار و شفاف میکنه.دور چشمم میتونی بزنی واس چروک.ویتامین ث آنتی اکسیدانه و شاداب و روشن کننده پوسته

من اینو امتحان کردم دو دوره خریدم خیلی خوب بود

الان فکر کنم قیمتش دویست و شصت هستش.اسپانیاییه