2733
2739
عنوان

کسی تازگیا باغ وحش ارم رفته؟؟ چرا ایندقدر بیحالن حیونا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3179 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با احترام به نظر بقیه ولی از دیدن من رفتن به باغ وحش یعنی شراکت در جنایت. اینکه حیوان زبون بسته رو ا ...

تازه این در مورد باغ وحشهای استاندارده که شکم حیوانات سیره و وضعشون قابل تحمله

2728

لطفا نرید باغ وحش دلفیناریوم و.....این کار ظلم در حق حیواناته....تا وقتی ماها متقاضی هستیم اون ظالم ها هم حیوانات رو اسیر میکنن...

نمیدونم عکس اون عروس هلندی رو دیدید ک تو قفسه و ب عکس جنگلهای آمازون ک رو دیوار قفسشه تکیه کرده و خوابیده؟؟؟؟؟

جیگر آدم کباب میشه براش...

از یادآوریش هم دلم خون میشه...

2740
من اصلا نمیرم. طاقت دیدن حیوونای نازنین دو ندارم. نه رسیدگی غذایی نه بهداشتی.  اینقدر هم تو غذا ...

منم درک نمیکنم،این همه مستند حیوانات مردم بشینن از تی وی ببینن دیگه چرا اون بدبختارو حبس میکنن

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
منم درک نمیکنم،این همه مستند حیوانات مردم بشینن از تی وی ببینن دیگه چرا اون بدبختارو حبس میکنن

اگه مردم نرن اینام مجبور میشن ببرن تو پارکهای طبیعی رها کنن . کاش یه روزی این اتفاق تو ایران هم بیفته

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ما رفتیم خوب بود . شما وقت استراحتشون و تو گرمای ظهر رفتیم.  یه مرغ و خروس هم توی روستا اگه دیده باشین یا هر حیوان دیگه ای وقتی گرم شه تو خاک خودش رو غلط میده یا می ره تو جایی که خنک تره

#قدس_خونبهایت