2733
2734
عنوان

کسی تازگیا باغ وحش ارم رفته؟؟ چرا ایندقدر بیحالن حیونا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3176 بازدید | 37 پست

مگه کشورهای دیگه باغ وحش ندارن . میدونم که از نظر رسیدگی حتما اونجا بهتره . ولی باغ وحش همه جا هست ‌. تو ایتالیا تازگی یکی از دوستان رفته بودن  . یه محل خیلی بزرگ همه حیوانات رو تاکسی درمی کرده بودن و مردم می دیدن. 

#قدس_خونبهایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتن به باغ وحش رو تحریم کنید خانما اوضاع حیوانات داخل باغ وحش های کشورمون اسف باره ماها دامن نزنیم به شرایط بدشون

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2731
رفتن به باغ وحش رو تحریم کنید خانما اوضاع حیوانات داخل باغ وحش های کشورمون اسف باره ماها دامن نزنیم ...

اتفاقا از نظر من باید رفت و دید تا بیشتر بهشون برسن . باغ وحش که هیچ بازدید کننده نداشته باشه اونوقت بد تره.  هر چند من تا حالا سه بار رفتم سه شهر مختلف . وضعیتشو ن خوب بود 

#قدس_خونبهایت
اتفاقا از نظر من باید رفت و دید تا بیشتر بهشون برسن . باغ وحش که هیچ بازدید کننده نداشته باشه اونوقت ...

وقتی کسی نره و همه شاکی باشن از شرایطی که برای حیوانات درست شده به خاطر کسب درامد هم که شده یه تکونی به خودشون میدن هرچند الانم کم نداریم بازدید کننده ی زیاد اتفاقا یکی از شهرای بزرگ و توریستی خیلی خبر ساز شد تو کانالا و وضعیتشون به قدری ناراحت کننده س که هرچی اعتراض میشه رسیدگی نمیکنن اینکه شما دو سه تا شهر رفتی بد نبوده دلیل بر خوب بودن همشون نیست هر حیوانی باید قفسش متناسب با اندازه ی بدنش و شرایط بدنیش باشه باید تغذیه ش متناسب با احتیاجاتش باشه الانم که گرمه باید کاری کنن که اون حیوونیا بی حال نشن تو گرما و خیلی فاکتور های دیگه که ممکنه ما تو یه عصر بهاری یا پاییزی برای یکی دوساعت بریم باغ وحش و اصلا متوجه نشیم و با یه نگاه گذری فکر کنیم همه چی عالیه  اخبار مربوط به دنیای حمایت رو دنبال اگه بکنین واقعا دیوانه کننده س 

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2740