2733
2734
عنوان

غربال گری و عدد ان تی

382 بازدید | 40 پست

سلام خانوما من رفتم غربالگری اول...ان تی رو نوشته 1/15.....1/10.....1/07

تو نماهای مختلف زده اما تو  تو برگه نوشته ان تی  1/15میلیمتر و نرمال است...

nb هم نوشته 1/92....1/75.....1/76 ب میلیمتره

...شما یادتون میاد تو یازده هفته چند بود ان بی؟احساس میکنم کمه...اخه برای خیلیا 2یا 2/5بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جواب آز من اماده نشد.سونو که ۱.۴بود تو ۱۳هفته.

اگه زده نرمال یعنی اوکیه فکرتو درگیر نکن.نشون دکترت هم بده

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
وای خدا من نمیدونم چرا اسم غربالگری میاد استرس میگیرم😭

چرا

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
2738
ان تی 1/4 بود یا ان بی؟

ان تی.تو سونو ان بی نزد واسم

منم با اینک دکتر گفت همه چی خوبه همش دنبال مطالب ایترنتم

اشتباه میکنی هر چی کمتر بدونی بهتره.استرس نمیگیرت.همه چیو بسپار بخدا بعد نشون دکتر بده خدای نکرده مشکلی باشه دکتر میگه.اینترنت یه سرماخوردگیو میگه سرطان نبابد اصلا سرچ کنی.من اصلا سرچ نمیکنم در حد کلی میدونم که مثلا عدد ان تی چند باشه

2706