2737
2739
عنوان

غربال گری و عدد ان تی

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 40 پست
ان شالله. ان شالله همه اونایی هم که منتظرن باردار شن🙏🙏🙏🙏بچه ها شما که باردارین همیشه واسه بچه ه ...

اره من کلن دارم دعا میکنم واسشوون چوون یکی از ترسای بزرگم این بود حس مادرشدنو تجربه نکنم.🌷🙏انشالله که دامن همه خانوما سبز بشه🙂😍

خوشبختی نگاه خداست🙌🏻🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن گفت من اصلا نمیگم الان...ضربان قلبش 167تا بود برای شما چی

عزیزم تقریبا هم هفته هستیم .. من هم یکشنبه رفتم انی تی انجام دادم .. به من نگفت جنسیت رو  

خدایا مرسی که بهم نی نی دادی .. خودت دادی خودتم حفظش کن لطفااااااا  
2731
 اره من کلن دارم دعا میکنم واسشوون چوون یکی از ترسای بزرگم این بود حس مادرشدنو تجربه نکنم.🌷🙏ا ...

دستت درد نکنه.منم خیلی میترسم ولی خداروشکر باردار،شدم

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
ن گفت من اصلا نمیگم الان...ضربان قلبش 167تا بود برای شما چی

سونو قلب ۱۴۸بود سونو ان تی ۱۵۷

دوستم ۱۶۷بود بش گفت احتمالا دختره

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
2740
عزیززم .. واسه من 136 بود 

احتمالا پسره.میگن ضربان پایین پسره ضربان بالا دختره.البته نمیدونم چقد صحت داره

احتمالا پسره.میگن ضربان پایین پسره ضربان بالا دختره.البته نمیدونم چقد صحت داره

منم شنیدم ولی نباید زیاد به این چیزا استناد کرد .. از روی نظریه ناب دوستان تشخیص دادن دختره   

خدایا مرسی که بهم نی نی دادی .. خودت دادی خودتم حفظش کن لطفااااااا