2733
2739
عنوان

آهن پرستی

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 47 پست
شوهر منم لیسانس مهندسی کشاورزی داره  تو شرکت نوو نوردیسک دانمارک کار میکنه  کارشون انسول ...

انشالله ک موفق باشه  و روز ب روز زندگی تون رونق بگیره . از ادما انتظار نداشته باش گلم نگاهت به دستای خدا باشه فقط   . خدا به هرکسی که بخواد بی حساب میبخشع

💑
حرفا درسته عزیزم . منم از دیدن ماشین های مدل بالا لذت میبرم .واقعا زیبایی حسرت نداره .من حتی زمان ک ...

الانم لذت میبرم اما قبلا خیلی دوست داشتم بدست بیارمشون الان دیگه زیاد برای بدست اوردنشون فکر نمیکنم فقط همون لذت آنی ازش مونده.

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتم بزور ی پراید خریدیم  بردیم دادیم ی 206 خریدیم بقیشو چک دادیم  چکا رو سریع پاس ک ...

عزیزم همین که شما تونستی هفتاد میلیون وام رو قسط بدی و اینکه چهل میلیون طلا داشتی یعنی تو واقعیت چیزی داری بدی ماشین بخری. من ندارم منظورم هم همین بود وقتی چیزی وجود نداره امکان نداره آدم از عدم به پورشه برسه... خداروشکر بخاطر هرچی که بدست آوردین امیدوارم به بیشتر از اینها هم برسی. من حرفهامو با حسرت و غصه نگفتم فقط گفتم واقعیت زندگی با رویا خیلی فرق داره

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور