2737
2739
عنوان

آهن پرستی

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 47 پست
😅😅😅😅 راست میگه بنده خدا . بهت توصیه میکنم اگر قصد نداری ماشین شاسی بگیری هرگز پشت فرمون ماشین او ...

نه من ماشینمو دوس دارم 

توسانم نمیتونم برونم واسم سخته 

رفته بودیم دریاچه منو پسرم جا پارک نبود ی جایی ماشینمو پارک کردم پشت ی تیر برق همه تعجب میکردن 

نه ما قبلا اوضاع مالیمون مساعد نبود پدر مادر شوهرم زیاد بها نمیدادن و حتی یک میلیون چکم بهمون نمیداد ...

باز شکر ک الان عوض شدن پدر شوهر من که پیشرفت پسرش رو میبینه داره دق میکنه کل خانوادش باهامون قرن سر همین ماشین و خونه چشمشان در اومده واقعا ک تاسف برانگیز اند . شوهرم گفت تا حالا اینجوری نشناخته بودمشون

💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز شکر ک الان عوض شدن پدر شوهر من که پیشرفت پسرش رو میبینه داره دق میکنه کل خانوادش باهامون قرن سر ...

مال ما برعکسه 

قبلن بهمون رو نمیدادن 

مادرم واسه من رفته بود لباس زیر خریده بود با ی شلوار خونگی ادیداس واسه شوهرم 

گفتم دستت درد نکنه بخدا لازم داشتیم پول نداشتیم بخریم 

طبقه پایین ما مامانم میشینه 

یکی دو هفته بعد اومده بود از خونه ورداشته بود برده بود انداخته بود سطل اشغال تو حیاط  

الان بیا ببین چکارا ک نمیکنن 

فقط دنبال اینه واسه شوهرم غذای دلخواهشو بپزه 

خانواده شوهرم هم خیلی بهمون بها میدن 

این بها دادن به پوله به اهنه نه به من و شوهر مظلومم 

2731
مال ما برعکسه  قبلن بهمون رو نمیدادن  مادرم واسه من رفته بود لباس زیر خریده بود با ی شلو ...

ای خواهر جان . چ میشه کرد .هرکسی اندازه عقل خودش رفتار میکنه . ولی از من بتو نصیحت آدمی اضافی رو از زندگیتو حدف کنید بخدا آرامشی پیدا میکنید ک حد نداره . واقعا بعضی ادما فقط وبال گردن آدم هستند  

💑
حسودن  دست خودشون نیست  حتی شاید بخیل باشن

اره .من همیشه خ شتیپ بودم درس میخوندم  خونه بابا ک بودم همه چی داشتم بابام برام ی پراید خریده بود ک هرجا خواستم برم راحت باشم  ...بعد ک شوهرم اومد خواستگاری اصلا رفتاری از همسایه ها و دوستان دیدم ک وحشت کردم  ازشون چون شوهرم وضعش خوب بود خوش قیافه است الانم ک دیگه رفتارهایشان واویلا داره . بازم صد رحمت به غریبه ها 

💑
ای خواهر جان . چ میشه کرد .هرکسی اندازه عقل خودش رفتار میکنه . ولی از من بتو نصیحت آدمی اضافی رو از ...

ببین من داداشمو از زندگیم حذف کردم دو ساله 

حسویه منو میکرد الان راحتم 

ی داداش دیگمم از امسال عید باهاش کات کردم بخاطر مادرم انقدر اروم شدم 

ولی خانواده شوهرم خیلی باهامون خوبن و کاری ب کارمون ندارن 

قبلا هم فقط بهمون کمک نمیکردن همین 

و بدردمون میخورن همش ضامن میشن برادرشوهرم بانکیه وام برمیداره 

اما مادر و برادرای من به درد نخور بودن متاسفانه منم مثل شوهر شما دیر شناختمشون 

ولی ببظرم با خانواده شوهرت کات نکن بزار ببیننت و بسوزن 

اره .من همیشه خ شتیپ بودم درس میخوندم  خونه بابا ک بودم همه چی داشتم بابام برام ی پراید خریده ب ...

شوهر منم خیلی با کلاسه 

مخصوصا غذا خوردنو حرف زدنش 

ولی خیلی مظلومه 

بخدا 7 ساله مامان منو نگهداشته 

حتی ی اخمم نکرده 

2740
ببین من داداشمو از زندگیم حذف کردم دو ساله  حسویه منو میکرد الان راحتم  ی داداش دیگمم از ...

اونا مارو همش میبینن و آمار مارو دارن ولی من ک از کارسون رد میشم محل نمیدم شوهرمم دیگه آدم حسابشان نمیکنه چون خیلی خیلنت کار و عوضی هستند .خودشون میسوزند نیازی نیست من کاری بکنم😂

💑
شوهر منم خیلی با کلاسه  مخصوصا غذا خوردنو حرف زدنش  ولی خیلی مظلومه  بخدا 7 ساله م ...

خدا خودش اجرش رو بتون داده .مگه نمیگی زندگیت ازین رو ب اون رو شده . اینا همش آجر خداست نه بنده خدا

💑
خدا خودش اجرش رو بتون داده .مگه نمیگی زندگیت ازین رو ب اون رو شده . اینا همش آجر خداست نه بنده خدا

ممنونم 

موفق باشید 

بنظرم به شوهرت کمک کنی بیشتر عایدت بشه 

مثلا کار ثبت شرکت بکنی و یا منشیش باشی 

البته خیلی مردا دوس ندارن با زنشون کار کنن 

2706