2733
2739

سلام می‌خوام پارچه بخرم رو تختی و پرده و کاور مبل بدوزم میشه راهنمایی کنید اصلا شدنی هست که خودم بدوزم 

اگه الگوی ساده دارید ممنون میشم بذارید راستی راجع به پارچه و رنگش هم بهم کمک کنید مرسی از همتون

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

کاور مبل یکم سخته ولی کار نشد نداره ☺️

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم کاور مبل دوست دارم بدوزم بخصوص بااین سودی که داره

کجاس سود داره؟ این جمله ام سوالیه واقعا اخه سوال شد چون حس میکنم دیگه کمتر از قدیما ب کاور مبل رغبت هست

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738
این مدلا فکر میکنم خیلی سخت نباشه اما اصلا بلد نیستم 

اره اینا که راحته مدلای سخترشم تو نت الگوش هس 

من خیاطی وارد نیستم ولی کاری که تصمیم بگیرمو انجام میدم برای همین گفتم😅

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
کجاس سود داره؟ این جمله ام سوالیه واقعا اخه سوال شد چون حس میکنم دیگه کمتر از قدیما ب کاور مبل رغبت ...

اتفاقا عزیزم الان خیلیا کاور ژله ای تستفاده میکنن که قیمت پایش۱تومن هست

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
نه این سخت نیست فقط دقت میخاد که کارت تمیز دربیاد

اینکه چقدر پارچه بخرم نمی‌دونم راستی من مبل راحتیم بالاش صاف نیس اونو چیکار کنم نمی‌دونم یکم گیج شدم

این مدلا فکر میکنم خیلی سخت نباشه اما اصلا بلد نیستم 

عزیزم خیاطی در چه حدی بلدی؟

عکس اولیه ک سه تیکه پارچه مستطیلیه فقط کافیه مبلتو سانت بزنی و پارچه رو درست برش بزنی. بعدش دور دوزی داره و اینکه بهم وصلشون کنی.

چرخ خیاطی داری؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اینکه چقدر پارچه بخرم نمی‌دونم راستی من مبل راحتیم بالاش صاف نیس اونو چیکار کنم نمی‌دونم یکم گیج شدم

متر کن برو بخر وبرا اینکه بالا مبلت صاف نیست الگو درست کن با روزنامه

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
اتفاقا عزیزم الان خیلیا کاور ژله ای تستفاده میکنن که قیمت پایش۱تومن هست

عه نمیدونستم. البته باید ببینیم خودشون موادشون چقد در میاد براشون و چقد سود میکنن.

اره اینا که راحته مدلای سخترشم تو نت الگوش هس  من خیاطی وارد نیستم ولی کاری که تصمیم بگیرمو ان ...

آره منم خیاطی بلد نیستم اما دلم خیلی تنوع میخواد از طرفی الان اصلا نمیتونم. هزینه سنگین کنم روتختیم هم پاره شده یه کوچولو و با پرده و رو تختی پسرم همخونی  نداره 

آخه تو خونه قبلی اتاقمون سوا بود

2706