2737
2739
عنوان

خانمها ی خوش و ذوق و سلیقه گل و خیاط ها میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 40 پست
متر کن برو بخر وبرا اینکه بالا مبلت صاف نیست الگو درست کن با روزنامه

آهان متوجه شدم بعد اینکه میگن پارچه رو از اینور مثلا باید ببری و اینا چی منظورم تار پودشه شنیدم مهمه

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
عه نمیدونستم. البته باید ببینیم خودشون موادشون چقد در میاد براشون و چقد سود میکنن.

مواد زیاد که بخاد بشه بالاتر از نصف قیمتش نمیشه

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان متوجه شدم بعد اینکه میگن پارچه رو از اینور مثلا باید ببری و اینا چی منظورم تار پودشه شنیدم مهمه

من نشنیدم وپارچه هایی رو که برش زدم دقت نکردم

این رو بالشی ها رو خودم دوختم بازیپ

2728
من نشنیدم وپارچه هایی رو که برش زدم دقت نکردم این رو بالشی ها رو خودم دوختم بازیپ

چه خوشگله دیگه الان واقعا دوست دارم بدوزم

عزیزم خیاطی در چه حدی بلدی؟ عکس اولیه ک سه تیکه پارچه مستطیلیه فقط کافیه مبلتو سانت بزنی و پارچه رو ...

خیاطی که بلد نیستم چرخم ندارم باید برم خونه مامانم بدوزم یا چرخش رو بگیرم

2740
آره منم خیاطی بلد نیستم اما دلم خیلی تنوع میخواد از طرفی الان اصلا نمیتونم. هزینه سنگین کنم روتختیم ...

الان تو نت همه چیو میشه یاد گرفت کارخوبی میکنی موفق باشی🥰

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خیاطی که بلد نیستم چرخم ندارم باید برم خونه مامانم بدوزم یا چرخش رو بگیرم

در مورد اینکه چندمتر بخری مامانت هم نبلتو دیده همم بلخره تجربه داره. میتونی هم سایز مبلتو بنویسی از خود پارچه فروش بپرسی فقط از چندنفرشون بپرس ک مطمئن باشی ی وقت زیاد نگن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

در مورد تار و مود منم چیزی نشنیدم شاید منظورت اینه ک بعصی وقتا اصرار دارن پارچه عرضی بریده شه یا طولی چون میبینن تو اون برش اینجوری ب صرفه اره و پارچه کمتری زمین میمونه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
در مورد تار و مود منم چیزی نشنیدم شاید منظورت اینه ک بعصی وقتا اصرار دارن پارچه عرضی بریده شه یا طول ...

آها پس واسه صرف پارچه اس من فکر میکردم به کیفیت کارم ربط داره مرسی عزیزم

واسه روبالشی ها هم الگو کشیدی

من اگو ی رو بالشیم    روبالشی هایی بود که خیاط برام دوخته بود از رو دوختش نگا کردم ودوختم با زیپ که راحت در بیاد وشسته بشه

2706