2737
2739
عنوان

پسردارها بیاین لطفا.یک سوال ج ن س ی دارم .

| مشاهده متن کامل بحث + 13119 بازدید | 153 پست
نیازی نیست بپرسید شما مادرید تا حالا ندیدین ؟یک بله و خیر هست 

پسر منم اینطوری بود ،حساس نشو و ب اونم بگو چیزی نیست تا از الان حساس نشه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

[QUOTE=95001152]ببرش دکتر مطمینی جیش نداره[/QUOTE

دیروز تو ماشین وسط دوتا صندلی رو کنسول نشسته بود یک هو دیدم داره شورتش رو می کشه کنار خودم رو زدم به اون راه ولی نگاه کردم دیدم اره بزرگ شد ولی از بس بهش گفتم اشکال نداره باز شورتش رو درست کرد بعدم نگفت جیش.

فقط به قول مامانم فکر کنم درد داره چون با حالت ناراحتی همیشه می گه باز بزرگ شد مامان.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا.تا میگه مامان باز بزرگ شد و شورتشو رو درمیاره می بینم اره راست گفته.

ببین نذار زوم کنه رو قضیه...

شورت و شلوار تنگ هم اصلا واسش نپوش . وقتی گشاد باشه خیلی متوجه نمیشه دیکه .

الان یکم ذهنش درگیر شده .

هربار خواست بگع و نشونت بده سریع یه پیشنهاد باحال بده مثلا بستنی یا چیزی که دوست داره ..

که دیگه نخواد بهت نشدن بده و خودشم ببینه.

تا یه مدت کلا یادش میره

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2728
واقعا که فقط می خوان یک چیزی بگن که نگیم خدایی نکرده ... هستن. وگرنه من یک سوال کامل بهداشتی و بدون ...

نه دکتر و دست احتیاط ببرش

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
پسر منم اینطوری بود ،حساس نشو و ب اونم بگو چیزی نیست تا از الان حساس نشه

یعنی بی دلیل روزی چندبار اینطوری میشد؟

دوستمون راست میگه حتما شورت یا شلوارش تنگه از نظر ذهنی هم حساس شده شاید میترسه طفلی فکر میکنه مشکل داره بدنش یه مدت بی تفاوت رفتار کنین حساسیتش از بین بره اثر روانی بدی داره این ترس توی وجودش

ب نظرم چن بار اول خودت واکنش نشون دادی ک فک میکنه خیلی چیز بدیه.بچست اون موقع حواسش رو پرت کن.فقط ازش بپرس درد اینا نداره اون موقع 

خدایی نکرده عفونت اینا نداشته باشه

و خدایی که به شدت کافیست....
2740

انگ چیه دوستان 

منم همچین موردای برای پسرم پیش اومده 

ولی به نظرم مطرح کردنش  تو سایت  درست نیست قشنگ در خواست از اقایون کرده 

وقتی میبینه ن یه بار ن دوبار این قضیه تکرار شده بهتر نیست ببرش دکتر 

اینجا دکتر هست؟؟؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
ببین نذار زوم کنه رو قضیه... شورت و شلوار تنگ هم اصلا واسش نپوش . وقتی گشاد باشه خیلی متوجه نمیشه د ...

الان طفلی بهم نمیگه چون بهش گفتم اشکال نداره یادته دیروز اینطوری بود خوب شدی یا براش خوارکی میارم .نمیگه اما ناخوداگاه اینطوری میشه اونم روزی چندبار

2706