2733
2734
عنوان

چرا اینقدر خانواده برام اضطرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 82 پست
آره خود مامانم گفت... اونا عقد اومدند که... اما ته دلمم دوست دارم باشند. یه حس دو گانه ای دارم

حستون را کاملا درک میکنم ولی اگر بخاطر منافع خانوادت این کار را بکنی حس افتخاری به خودت میکنی که تا آخر عمرت از یادت نمیره 

عزیزدلم من الان اصلا کادوشو فاکتور میگیرم... ببین خرج دو شبشون شاید بشه سه چهار میلیون... تو میگی من ...

من میگم تو محترمانه دعوت کن و اجازه بده خودشون تصمیم‌بگیرن ... بعدشم چرا میخوان برن هتل ؟نمیشه ی خونه رو واسه یکشب کرایه کنن خیلی کمتر میشه هزینش همشون ی ویلا رو بگیرن 

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خوبی میکنی گلم که به فکر داداشاتی خیرشم میبینی اون پولو اگرم داشته باشه برا بچه کوچیکش بکنه ذوق ...

حالا ملت منو متهم میکنن به اینکه خجالت میکشم از حضورشون... زن داداش من حداقل  چهارصد پونصد بده به لباس. حداقل دویست ارایش و این چیزا...دلم نمیاد من اصن... خودم دارم که بدم خرجا رو... ولی عزت نفس برادرام میشکنه

من میگم تو محترمانه دعوت کن و اجازه بده خودشون تصمیم‌بگیرن ... بعدشم چرا میخوان برن هتل ؟نمیشه ی خون ...

والا هتل که نه مهمانسرا است که ارزونترینه. سوییت چهار نفره شبی چهارصد. 

2728
مستقیم که نمیگم هیچوقت... راه واقعا دوره... میخوام به مامان  بگم بگه چون راه دوره و جا مشکل پید ...

کجایی شما؟ کدوم کشور؟

عروسیت کجاس؟!!

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
حالا ملت منو متهم میکنن به اینکه خجالت میکشم از حضورشون... زن داداش من حداقل  چهارصد پونصد بده ...

ول کن گلم بقیرو کار خوبیم میکنی همون به مامانت بگو بهشون بگه بقران تو این گرونی دعاتم میکنن بعضیا هی میگن بگو بگو بابا مرده غرور داره شاید زنو بچش بهش گفتن ما لباس نو کفش نو میخایم حالا سکه شما بدید بقیش چی کار خوبی میکنی عزیزم❤️❤️❤️❤️خوشبحال براداتون با وجود جواهری مثله تو❤️

حستون را کاملا درک میکنم ولی اگر بخاطر منافع خانوادت این کار را بکنی حس افتخاری به خودت میکنی که تا ...

حالا باورت نمیشه از خواهرامم که وضعشون خوبه تقریبا سختمه تو این شرایط کادو بگیرم و بندازمشون تو زحمت اومدن. 

میدونی قاطعانه به مادر همسرم نگفتم که عروسی نه.... حتی همسرمم میگه ملت چه گناهی کردن آخه تو این وضعیت

2738
ول کن گلم بقیرو کار خوبیم میکنی همون به مامانت بگو بهشون بگه بقران تو این گرونی دعاتم میکنن بعضیا هی ...

شما او جنبشو در نظر نمیگیری که ممکنه خانواده ناراحت بشن حتی با این شرایط سختی که دارن؟خوبه که استارتر دلواپسه خانوادشه ولی شما خودت عروسی خواهرت باشه و مشکل مالی هم داشته باشی نمیری عروسیش؟ 

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
 حالا باورت نمیشه از خواهرامم که وضعشون خوبه تقریبا سختمه تو این شرایط کادو بگیرم و بندازمشون ت ...

پس با این همه درکی که خودت و همسرت دارین عروسی را فقط واسه خانوادهی همسرت بگیرید تا هیچ کس از خانواده خودتون هم از نبودن و نیامدنش شرمنده نشه

نظر توست ولی من سختمه داداش راننده تاکسیم با دو بچه برام سکه بخره. بگو نیم سکه. میدونم میخره... نمیخ ...

بذار بیان کادو هم بدن که عزت خودت و خانوادت حفظ بشه بعد از یه طریقی بهشون برگردون

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
شما او جنبشو در نظر نمیگیری که ممکنه خانواده ناراحت بشن حتی با این شرایط سختی که دارن؟خوبه که استارت ...

من حس میکنم داداشم راضی تره نیاد... فقط بچه هاش شاید خیلی بخوان بیاند

2706