2737
2734
عنوان

چرا اینقدر خانواده برام اضطرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 82 پست
خداروشکر من کاری به افتخاراتتون ندارم  ولی هرجور حساب کنی نمیشه بگی نیان خورد میشن میگن حتما ا ...

منم نخواستم افتخاراتمو بگم... گفتم بدونی اونقدر اعتماد به نفس داشتم که عروس یه خانواده ای بشم که سر تا تهش پزشکند و اینکه روم نمیشه و اینا خیلی چرنده.... 

فقط به فکر هزینه هاش هستم... فقط و فقط... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیادی فکر و خیال نکن، همه که حتما لباس نمی خرن، از قبل یه چیزی دارن دیگه، 

بگماااا من ایران که بودم کلا از عروسی اینا بدم میومد. زیاد در موردش نمیدونم

2728
شاید تو خونه دار اخه یا میخواد از کسی قرض کنه  اینجوریام نیست چون خیلی بهش فکر کردی همه چی خود ...

دیگه فکر نمیکنم. البته خدایی شرایط سختی دارم. خودم بیام ایران. خانوادم از اهواز بیان شمال کلا استرس دارم... شاید تاثیر این استراساست و بیخوده

یجوارایی حق داری 

کاش عروسی رو کنسلش میکردین به بهونه ای

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
یجوارایی حق داری  کاش عروسی رو کنسلش میکردین به بهونه ای

ووووو اینقدر گفتم... مادرشوهرم گفت نه الا و بللا باید باشه... باورت نمیشه هزینه هیچی نگران راه هم هستم از الان

یجوارایی حق داری  کاش عروسی رو کنسلش میکردین به بهونه ای

البته راستش خودم باید محکم تر می ایستادم میگفتم نمیخوایم عروسی....ولی مادر شوهرم کلا گولمون زد گفت این شادی رو چرا دریغ میکنید و اینا.... 

2738