2737
2734
طلاهاتو ببر بفروش هرچیم دارین جمع کنین یه جا یه خونه بخرید بخدا سال دیگه  نمیتونی بخری خدایی نک ...

یه راه حل بگین برام دلم نمیخواد شوهرم بفهمه طلاهامو میفروشم خونه بخرم برای خودم اخه اگه بفهمه یا اجارشو نمیزاره خرج کنم یا دیگه بهم پول نمیده و ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه راه حل بگین برام دلم نمیخواد شوهرم بفهمه طلاهامو میفروشم خونه بخرم برای خودم اخه اگه بفهمه یا اجا ...

طلای بدل بخر😂😂😂😂😂😂😂 افکار شیطانی😓

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
2728

خونه بخری یا نه خودت میدونی اوضاع مملکت که ان شالله هیچ وقت خراب نمیشه ولی بنظرت درسته اوضاع خراب بشه همه بذارن برن  پس ایران چی پس خاکمون چی .... به خواهرت بگو نگران نباشه و راحت بخوابه هر کی چپ نگا کنه به ایران خانوم  جلوش وایمیسیم و بیچارش میکنیم 

وطنم_پاره_تنم😐#  

اگر قصد مهاجرت داری ... نخر...

طلا را نفروش... و موقع خارج شدن از کشور یورو. یا دلار کن و برو

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2740
بگو میزارم بانک سودش رو بگیرم

اون وقت میگه سودشو بده به من یا بازم میگخ پول داری من بهت پول نمیدم.وووو اگه راهی باشه که همون مدل طلا  رو بدل یا نقرشو بخرم خیلی خوب میسه

همون ولی ملک هیچ وقت ضرر نداره ببین کار به جایی کشیده اونایی که اجاره ان تو تهران دارن میرن چون خونه ...

اره طفلی اونایی ک مستاجرن خیلی سختشونه ما پیش خرید کردیم پارسال  ۵ماه دیگع اماده میشه تحویل میدن بهمون خونمون شده قیمتش دوبرابر خیلی سود کردیم مامانم میگه خداروشکر خریدیم پارسال اگه واسه امسال میموند عمرا میتونستیم بخریم . الان خونه فعلیمون رهن کردیم مرده اومد گف اگه میخواین دوباره قرار داد ببندین باید۵۰تومنم بزارین رو پولتون هر چقدر گفتیم ما فقد واسه 5ماه میخوایم گف ن باید بدین دست ماهم بخاطر ساخت خونه خالی موندیم اینو چه کنیم😫😫

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
یه راه حل بگین برام دلم نمیخواد شوهرم بفهمه طلاهامو میفروشم خونه بخرم برای خودم اخه اگه بفهمه یا اجا ...

اهان تو میخوای با طلاهات برای خودت خونه بخریو همسرت متوجه نشه؟ اگه اونطور باشع ک بفروشی میفهمع نمیگه طلاهات کجان؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)