2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تا میتونی تلاش کن امسال خونتو بخر بخدا انقد وضعیت پول پیشا و مستاجرا بد شده ک مردم فقد دنبال یه جا میگردن توش زندگی کنن پول پیش کمتر بدن  ما پارسال با اینکه گرون شد خریدیم امسال خداروشکر دوبرابر شد مطمئنم اگه توام امسال بخری سال دیگه کلی میره رو خونت

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

لطفا این تایپیکو گزارش بزنید

من خودم این اکانتو درست کردم و بلافاصله این تایپیکو زدم. بعد داشتم نظراتو جواب میدادم که قطع دسترسی شدم! ولی تایپیک موند.الان ادامه شو تو کاربری اصلیم دارم. هرچی به نی نی یارها میگم این تایپیکو حذف نمیکنن لطفا گزارش بزنید تا حذف بشه.خسته شدم انقد پستاشو جواب دادم. خیلی ممنون میشم گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2906231/اعتصاب-غذا-کردم-تا-بیام-زیر-۷۰-کیلو

😊
2731
چرا؟ اون میگه مثلا اوضاع خراب بشه میریم یه کشور دیگه

با طلا؟بیخیال بابا.حالا خواستی بری ی کشور دیگه خونت بفروش.ضرر هم نمیکنی مطمئن باش

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
آره بخر خونه واجب خواهرت ببخشید عقل نداره 🙄

همون بخدا اومدو خونه رو نخریدی سال دیگه ارزش پس انداری ک داری کلی اومد پایین اون موقع میخوای چیکار کنی ؟؟

2738
چرا؟ اون میگه مثلا اوضاع خراب بشه میریم یه کشور دیگه

عجب تو رویاست خواهرت ، اوضاع خراب بشه با این چندرغاز کجا میرین ، حداقل ۱ میلیارد سرمایه میخواد با این ارزش پولمون برای اونور اب

کار خوبه خدا درست کنه...💜
همون بخدا اومدو خونه رو نخریدی سال دیگه ارزش پس انداری ک داری کلی اومد پایین اون موقع میخوای چیکار ک ...

همون ولی ملک هیچ وقت ضرر نداره ببین کار به جایی کشیده اونایی که اجاره ان تو تهران دارن میرن چون خونه داره هی گرون میشه پیدا نمیشه 

🤍
پس اندازم طلاست که بالا پایین میشه

طلاهاتو ببر بفروش هرچیم دارین جمع کنین یه جا یه خونه بخرید بخدا سال دیگه  نمیتونی بخری خدایی نکرده میمونی تو مستاجری اون موقع هی میگی کاش میخریدم پارسال اصلاا وضعیت خونه ها خیلی ناجوره 

2706