2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون دیگه نمیدونم نقره فروشی ها همون مدلو بدام میزنن یا نه

بنظرم اول به شوهرت بگو ک میخوام طلاهامو عوض کنم قدیمی شدن یا خوشم نمیاد ازشون بعدش برو بدلشونو بخر بنداز اوناروهم بفروش یه اپارتمان بخر بده مستاجر

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2728
فردا باید یه کاریش کنم به نظرتون بازم گرونتر میشه طلا اون وقت بفروشم یا 

یهونری  بگی میخوام طلا هامو عوض کنمااا یه چن روزی کم کم تو گوشش بخون بعدش ک گف باشه ببر برو هر چی ک داری بدل اونارو ک رنگشون ثابت بخر بعدم اینارو ببربفروش یه اپا تمان بخر بده دست مستاجر دست عروس و دامادم بده ک یه وقتی خسا تی چیزی نزنن بچه نداشته باشن خسارت بزنن به خونه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
همون دیگه نمیدونم نقره فروشی ها همون مدلو بدام میزنن یا نه

اگر میخوای خونه ی پایین شهر کهنه ساخت بخری نخر. چون تا سال دیگه ارزش طلاهات بیشتر بالا میره نسبت به ارزش خونه... خونه یا زمینی بخر که جای خوب باشه ارزشش بالا بره

وای ح ف دل منو زدی. من از دیشب تو فکرشم. ولی طلای آنچنانی ندارم. میخ.ام ی آپارتمان نقلی بخرم تو شهرستان .اما اصلا نمیدونم چند شده.یا طلام چقدر می ارزه اصلا. الان طلا کار کرده گرمی چنده؟