2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاکسی موی زائدداشته،چونه م دوتاموی زائدداشت دوروزه سه تاشده،چکارکنم جلوگیری شه بیشترنشه

حتما برو دکتر پیگیری کن تا بیشتر نشده بعد لیزر کن

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘
دختر من تازگیا ناخن میخوره.. شصتشو میکنه دهنش میگه مامان من نی نی کوچولوام.. شیشه ی عروسکش میخوره ال ...

دختر منم ۴سالشه همه چیش شیشه پستونکشه با حاملگی کلی غصه خوردم امروز ..میخوام تا خوابه پستونکشو پاره کنم

2731
دختر منم ۴سالشه همه چیش شیشه پستونکشه با حاملگی کلی غصه خوردم امروز ..میخوام تا خوابه پستونکشو پاره ...

وای نکنیا.. گنا داره.. صربه روحي میخوره.. کم کم صبر داشته باش... من بهت حق میدم.. اما چیکار میتونیم بکنیم.. گناه دارن.. من خودم خیلی کلافم اما فایده ای نداشته.. ولش کردم تا خودش ول کنه.. 

حتما برو دکتر پیگیری کن تا بیشتر نشده بعد لیزر کن

ممنون عشقم،خیلی رومخمه،همیشه ازاین میترسیدم آخرش سرم اومد😢😢😢😢

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2740
چه ربطی داره ..به سرماخوردگی این تا بغلش نباشه نمیخوابه بخدا کلیم پاره شده عمدا عوضش نمیکنم فعلا

ولا این باید حتماااا اون شیشه شیر بنفش خودش میبود باید هرکجا میرفتن اول شیشه شیررو میبردن تا۴سال همون بود عوضشم میکردن نمیگرف

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘