2737
2739

ی چیزی بگید ی موضوعی بدید بحرفیم واقعا پوکیدم از بی حوصلگی و تاپیک بالا پایین کردن 

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی بگید ی موضوعی بدید بحرفیم واقعا پوکیدم از بی حوصلگی و تاپیک بالا پایین کردن 

اره بخدااا 

من پیش مادرمو دختر خالمم انقد حرف مردنو قبر میزنن دارم دق میکنم از ترس

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘
2731
2740

بچه هاکسی موی زائدداشته،چونه م دوتاموی زائدداشت دوروزه سه تاشده،چکارکنم جلوگیری شه بیشترنشه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
۴سالشه هنوز نتونستم شیشه شیرشو ازش بگیرم کلافم کرده

دختر من تازگیا ناخن میخوره.. شصتشو میکنه دهنش میگه مامان من نی نی کوچولوام.. شیشه ی عروسکش میخوره الکی.. اصن کارای عجیب میکنه.. گاهی اینقد حرصمو در میاره که نگو.. یبار بهش گفتم ازت بدم اومد طفلی اینقد گریه کرد.. تازه 3 سالشه بچم.. 

😍😜اسی خوبه ک چیزا ترسناک میگن .من میدوستم 

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻