2733
2734
عنوان

این اسم قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8451 بازدید | 188 پست
حالا خودت اسم بچتو نزاری رونالدو🤣 یا کریس😂😅

خخخخ آره همون،بالاتر گفتم به شوهرم چن وقت پیش گفتم یکی اسم بچشو گذاشته نیمار.میگه حتما تو هم میخوای بذاری کریس 😓😓😂😂بچه ام هم چن ماه دیگه به دنیا میاد

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂 یبار جلو شوهرم گفتم موس موس میکردی یادته ؟ بهش برخورد بعدا فهمیدم معنیش به زبونشون یه چیزدیگ بوده 😂😂

تیکر عروسیمه 💍💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باشم اسم بچمو اسمی که توش ass داشته باشه نمیذاشتم فرض کنین یه وقته بچه بخواد خارج از کشور زندگی ...

اگه داشته باشه چی میشه ؟ متوجه نشدم

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
چرا اونوگفتی یا پوپک ؟ بگو ببینم همونیه که تو ذهنمه شک دارم

پوپک مخففش میشه پو که به انگلیسی یعنی گلاب به روتون پی پی😂😂😂😂

بِه‌اِسمَݦ‌رۅۍِݪَب‌هاۍِ‌خيس‌طُـــ...(:❤🌌°•Rainbow girl•°⛓🌈
2731
😂😂😂😂 یبار جلو شوهرم گفتم موس موس میکردی یادته ؟ بهش برخورد بعدا فهمیدم معنیش به زبونشون یه چیزدی ...

خدا تورو نکشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂پاچیدم یعنی ک ون ک ون میکردی 

خاک خاک✋✋✋✋😂😂😂😂😂😂😂😂😂😴😨😨😨😨😨

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
هانیه . ریحانه . رضوانه . نرگس

اسم های انتخابی شما خیلیییی قدیمی هستن عزیزم.من بودم بهشون فکر هم‌نمیکردم.

اسنا هم یجوریه.‌این همهههه اسم زیبا و روون. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
وای نه هانیه رو خدایی نذار گناه داره فک کن دهه ۹۰ ی باشه همه دوستاش اسمای جدید دارن این هانیه باشه ب ...

آخه به نظرم بعضی اسما مثل هانیه و فاطمه قدیمی نمیشن

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2740
خدا تورو نکشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂پاچیدم یعنی ک ون ک ون میکردی  خاک خاک ...

اره خخخخ تا یه مدت را میرفتم میگفتم بی نا موس ینی بینا با   سن (باسن بینا ) ؟ 😂😂😂

تیکر عروسیمه 💍💏
واقعا اینارو انتخاب کردی؟رضوانه 🤦🏻‍♀️یکم اپدیت شو داری از یه بچه ی دهه ۹۰ ی حرف میزنی اسم عربی خوش ...

من از بچگی اینارو دوست داشتم 😂

اره خخخخ تا یه مدت را میرفتم میگفتم بی نا موس ینی بی نا با   سن ؟ 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂✋✋✋✋خدا نکشتت کل بخش و بیدلر کردم با خنده هام

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!