2737
2739
عنوان

این اسم قشنگه ؟

8448 بازدید | 188 پست

سلام خانوما 

من بچه م دختره و تو انتخاب اسم خیلی سختگیریم من و شوهرم چون هرچی اون میگه من دوست ندارم و هرچی من میگم اون دوست نداره .دلیلش هم اینه که من از چندتا اسم عربی فقط خوشم میاد ولی اون میگه فقط اسم ایرانی باید باشه . تا اینکه یه اسم ایرانی پیدا کردم و بدم نیومد شوهرم هم خوشش اومد : 

" آسنا " به نظرتون قشنگه ؟ 

معنیش هم الان با عکس براتون میذارم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اسم عربی نههههه منکه خودم به هیچ وجه اسم عربی رو نمیپسندم

الان میان میخورنت

منم عربی نمیپسندم

الان میگن شمارا چ شده ای خدا نشناس  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

عزیزم اسم سلیقه ایه نظر هیچکس برات مهم نباشه 

آسنا من نشنیده بودم ولی آسنات شنیدم اسم همسر حضرت یوسف بود راستی یه تجربه تا وقتی ب دنیا نیومده اسمشو ب کسی نگید تا نه مسخره کنن نه عیب بذارن روش من سر همین موضع دوتا اسم عوض کردم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ما هردوتامون بدمون میاد اسم عربی خداروشکر تفاهم داریم

میخوای ازشاد کنی امضاموبخون اول مخاطب عزیز😊

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706