2733
2734
چرا استرس داری  کسی که تو رو دوست داره و میخواد باهات ازدواج کنه تو رو همه جوره میخواد دیگه&nb ...

اره اینم از ارایش زیاد بدش میاد ولی من زیاده زیاد نیست ارایشم

🙏🏻واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین لطفا🙏🏻
من بخاطر رنگش استفاده میکنم از لبهای بی رنگ خوشم نمیاد زیادی صورتم رو سفید و بی روح نشان میده

اره بديش اينه رنگ نداره زياد، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا این فضای مجازی ک زنا رو با صد قلم آرایش ب نمایش میذاره باعث شده ماها ک کم آرایش میکنیم و یا اصل ...

اره بقران کاش قدیم بود اههه کاش اصن لوازم ارایش نبووود

2731
واییی چقدر بدد😶😅طفلی دوستت دلم سوخت

خیلی گفتم بدون آرایش هم برو پیشش 

تو همیشه که نمیتونی آرایش کنی 

یه وقت حال نداری مریضی 

گفت نه اصصصصصصلا بدون آرایش نمیشه 

نکرد اینجوری شد 😅

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
چرا چه فرقی میکنه😂😂😂

آخه آدم از حموم مياد خوشگلتر ميشه تا وقتيكه آرايششو تو دستشويى ميشوره يا با دستمال مرطوب پاك ميكنه نميدونم چرا ولى هميشه همينطوره مخصوصا من و تو كه سفيديم 😂😂😂

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
خیلی گفتم بدون آرایش هم برو پیشش  تو همیشه که نمیتونی آرایش کنی  یه وقت حال نداری مریضی& ...

😂😂ولی حقش این نبود.بدون ارایش چطوره حالا؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
افرین چقدر ب فکر خودشه.. خیلی دوست دارم دغدغم بشه پاک نشدن رژلبم

به فکر خود بودن خیلی خوبه

منم بر خلاف میل شوهرمم باشه ته آرایش رو اکثر وقتا دارم 

ولی بنظرتون زیر اینهمه کرم گریم چندلایه خوابیدن مراقبته

من دوست دارم مراقبت پوستیم رو زیاد کنم 

۲۱

اها پس کوچیک نبودی.چرا حواست نبود تمیز کاری کنی

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

سلام

یکی از هم دانشگیام میگف،تاحالا شوهرم منو بدون آرایش ندیده،اصلا باورمون نشد،گفتیم مگـ میشه،یعنی هیچوق جلوش حموم نمیری؟

میگه منتطرمیمونم میخابه میرم حمون آرایش میکنم میخابم

حتی بابامم بعدازدواجم منو تاالان بدون آرایش ندیدم

بااینک باآرایش خیلی خوشگل وجذاب بود

ولی وقتی این حرفو زد احساس کردم اعتمادبنفس خیلی پایینه بنظرم اصلا جالب نیس

دگه ادم باشوهر خودشم راحت نباشه

من خداروشکر بدون آرایش اعتمادبنفسم بالاتره

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
آخه آدم از حموم مياد خوشگلتر ميشه تا وقتيكه آرايششو تو دستشويى ميشوره يا با دستمال مرطوب پاك ميكنه ن ...

اره موافقم😅

من خودم یه دوست دارم تو دوستی و نامزدی و عقد و عروسیش کلا با آرایش بوده  یعنی بیرونم میرفته هم ...

ووووای جدی چقدر بیشعور و نامرد😒دوستت ایراد داره مگه؟!

سلام یکی از هم دانشگیام میگف،تاحالا شوهرم منو بدون آرایش ندیده،اصلا باورمون نشد،گفتیم مگـ میشه،یعنی ...

وایی با ارایش میخوابه پوستش خراب نمیشه؟من یه شب نشورم جوش میزنم😶