2733
2734
عنوان

شام چی بخورم زود لاغر بشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6894 بازدید | 193 پست
توروخدا الان بوگووووووو اخه همیشه میگن شبا نباید شام بخوری ک لاعرشی شماچطور میکی ناهارنخور؟ الان ب ...

شام باید قبل ۸ صرف بشه و اشپزخونه تعطیل ولی نخوردن شام بدن رو مجبور به ذخیره چربی میکنه چون مغز پیام قحطی میده به بدن و برای جبران کالری مورد نیاز چربی ذخیره میکنه بهتره هر ۳وعده و حتی میان وعده ها باشه و حذف نشه فقط از روی اصول مصرف داشته باشید ...

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سختمه روبرنامه غذا درس کنم یا چیزای خاصی بخورم که دوس ندارم الان کم  خوری میکنم

به پوستت آسیب نزنیا آب سبزی میوه پروتیین زیاد بخور حتماااااا وگرنه پوستت ترک میزنه😣

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
مثلا میگیم شما روزانه مجاز به مصرف ۱۰۰۰کالری باشی باید خورد خورد هر چی میخوری رو وارد کنی ازش کم کنی ...

عزیزم ازت ممنونم که وقت گذاشتی برام😘 مرسی

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2728
عزیزم ازت ممنونم که وقت گذاشتی برام😘 مرسی

خواهش .موفق باشیی👍

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
نهار نخور  شام هرچی داشتی قبل ساعت ۷ بخور  از اون‌ ساعت به بعد  میوه و چای اگه خواس ...

نهار نخوردم میمیرم😢😀 ناهار کم میخورم😅

شام نخور کسی با خوردن لاغر نشده

نخوردن شام یکی از علل چاقیه

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2740
عزیزم شامو میتونی غدای حاضزی مثه نو پنیر سبزی تخم مرع ابپز فرنی عدسی بخوری و قبل خوابتم حتما ی لیوان ...

تا الان دیر می‌خوردم شام از فردا درست میکنم ساعتش. نون می‌خوام حذف کنم😍 هرچند تا الآنم نون خیلی کن میخوردم

كدو سبز رو ريز خرد كن يا رنده كن تو ماست يه كم شويد هم بزن بخور مزه ماست و خيار ميده ولى بشدت لاغر ميكنه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
كدو سبز رو ريز خرد كن يا رنده كن تو ماست يه كم شويد هم بزن بخور مزه ماست و خيار ميده ولى بشدت لاغر م ...

آره این  حتمااا امتحان میکنم مرسی عزیزم😘

تا الان دیر می‌خوردم شام از فردا درست میکنم ساعتش. نون می‌خوام حذف کنم😍 هرچند تا الآنم نون خیلی کن ...

عزیزم هیچیو حذف نکن مقدارشو کم کن یک کف دست اوکیه برا شب

واسه ظهرتم  ناهارت از ۱۲ قاشق بیشتر نشه البته من تقریبی بت گفتم چون وزنو قدتو نمیدونم

😂😂😂منکه دوست دارم هنوزم داری این رژیم یا به وزن مطلوب رسیدی؟

من رژیم گرفتم خیلی عالی بود کم شدم شبا ساعت ۹ شام بخور غذای نونی و نون سه کف دست یا ۹۰ گرم بخور ساعت ده شب هم یه لیوان ماست بخور روی ۸ لیوان اب فراموش نشه قبل از صبحنه ابجوش و ابلیمو و عسل برا لاغری شکم

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2706