2737
2734
۴ دنگش ب نام من  گفت ک بابام نصف یکم بیشتر پوول خونه روداد

منم وضعیت تورو داشتم یعنی بابام تو خرید خونه کمکمون کرد جهاز هم بهمون داد همسرم تشکر هم کرد و میکنه ولی من وقتی بحث پیش میاد  اون میگه خونرو خودم خریدم منم کارای بابامو به رخش میکشم که فراموش نکنه.ماهم سر اینچیزا بحث میکردیم و من همیشه میگفتم بابام کمکون کرد یا اینکه خودم کمک کردم تا به اینجا رسیدیم چونکه من برعکس شما شاغلم.ولی همسرم تفاوتی که با همسر شما داره اینه که سر پول با من دعوا نمیکنه تازه برعکس کل حقوقشو میریزه تو کارتم و هرچیزی بخوام برام میخره.ولی اینو خواستم بت بگم هیچوقت با ادم پایین تر از خودت ازدواج نکن چونکه این مسائل پیش میاد و بعدا حسرتشو میخوری.برا من که اینجور بود.

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
بخدا منم هیچ وقت راضی نبودم ب این کارای بابام ولی بابام میگه وقتی من دارم چراشماها توسختی بیافتید

عین بابای منه  

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماخیلی سربحث مالی دعواداریم هرچی میشه شوهرم میگه من خیلی زرنگمو خیلی پیشرفت کردم و فلان پول نصف یک ...

هرچقدرم خودت و بابات کمکش کرده باشی ولی نباید سرش منت بذاری و اقتدارشو از بین ببری.

دودش تو چشم خودت میره.

یکی از همسایه های ما هم مثل شما بود اقتدار شوهرشو له میکرد حالا بچه هاش بزرگ شدن نه از بابا حرف شنویی دارن نه از اون زن بی سیاست.

چی میشه به شوهرت بگی من بهت افتخار میکنم که انقدر زرنگی 

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹
اینا که میگن از شوهرت تعریف کن خیلی خوبن فکر کنم من فقط زن بدیم اون طرف که یکی خیانت کرده خانما می ...

ازدواج کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب بده تا دلیله احساستو بگم بهت!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2731
چرا میزاری پدرت کمک کنه؟ مگه پدرامون چه گناهی کردن که یه مشت پسر لاشخور بیفته به جونشون؟ همه پسرا مث ...

لاشخور چیه؟

اگه هم کمکی کنن برای بچشونه که تو رفاه باشه

حالا چی شد این کارا را کردی؟

من نمیخوام قضاوتت کنم ولی خودتم الان شدی مطلقه و جامعه یه جور دیگه نگات میکنه

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹
دقیقا ماام از جمعه دعوا کردیم،تازه از حرص دست انداخت رو بازوم،دستم قرمز شد😢😢😢منم محکم‌کوبیدم رو ب ...

اوووف ما انقدر کتک کاری کردیم تموم بدنم درد میکنه ولش کن جهنم حرف نزنه چ بهتر من ک تو فکر طلاقم دیگه

2740
خب شمام خوب باش

نه دیگه نمیتونم خوبیا واسه شما

تعریف از شوهر خوبه ولی حد داره

اونایی که هی میگن تعریف کن ازش به شرطی که اون قدردان باشه

شوهرش بگه بابات کمک کرد این بگه نه خودتم توانشو داشتی

نه که اصلا انگار نه انگار که پدرخانمش زحمت کشیده

اتفاقا به نظرم اینجوری پرو میشه همسرش

خلاصه هی حرف طلاق واینابود راجبه کلا جامعهو اینا توپارک نیم ساعتم نبود ک رفته بودیم خیرسرمون شب نشی ...

تااینجاخوندم یک موقع میخادتاییدش کنی چرایکم تاییدش نمیکنی چرامیخاهی بزنی توسرش که بگی نه اگه بابات میخاست ان منت میذاشت روسرش 

یادش بده ازبابات تشکرکنه 

مثلاتولدبابات یاروزپدربگوفلان چیزارابرابابام بخریدم گرونترباشه چون زحمت کشیده خیلی کمکمون کرده 

من که خودم اینطوررفتارمیکنم چون فهمیدم منت نبایدبذاری

بعدم فهمیدم مردهامیخان ازشون تعریف کنی 

براکارهم بگودوست ندارم برم سرکاراذیت میشم 

عزیزم صحبت از تیریپ روشنفکری نیست اینجا اکثرا از تجربه های شخصی که توی زندگی خودشون کسب کردن میگن حا ...

بنظر من از هر هزار نفر یه نفر واقعا روشن فکره بقیه ادان 😁😅

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
این روشم امتحان میکنم عزیزم... گاهی فک میکنم کاش اصلا بابام ازروز اول هزارتومنم کمک نمیکرد چون ازا ...

بابای منم خیلی کمکمون میکنه الانم گفته 50تومن میدم کمکتون براخونه که میخاهیدبخریدبعدالان شوهرم میگه به بابات بگو50تومن فایده نداره بگو100تومن بده

درصورتی که به خانواده خودش بگه 5میلیون بدیدهمینطوری عمرابدن حالانهایتش1میلیون بدن وازیادشون نره 

تومریضی خداشفات بده_مغرور دماغ فیل_مگه توکی هستی؟توهیچی نیستی   😥😥😥😥 ایناهم چیزایی بود که ...

با اجازت رفتم تاپیکت رو خوندم صفحه اول ک خوب بود در ضمن خودت رو باید پوست کلفت کنی و زود ناراحت نشی اگه اینجا کسی بهت توهین کرد تو هم مقابله ب مثل کن ولی فهش بد نده،در رابطه با خانواده همسر هر کاری ک میکنی واسه دل خودت بکن و انتظار نداشته باش.مثلا اگه دوست داری بزنگ اگه ن نزنگ

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ماخیلی سربحث مالی دعواداریم هرچی میشه شوهرم میگه من خیلی زرنگمو خیلی پیشرفت کردم و فلان پول نصف یک ...

خانواده دختر همین کارا رو میکنم که مردان پررو میشن هم دختر بده هم جهاز بده هم زندگی بده دو قطرو نیمشونم باقیه انگار خانواده دختر بدهکارن 😏😒😒

چقدر زود دیر میشود