2733
2739
سیاست داشته باش. شوهرتو تو چشم پدرت خراب نکن.

اتفاقا خوب کردم قبلا انقدمیرفت زیراب منو جلوبابام میزد یادعوامون میشد مئذاشت کف دست بابام یاطلبکارانه ب بابام میگفت بیاید اینو ورش دارید ببرید یاجمعش کنیدازاین حرفا شماازهمه چی خبرنداری

اتفاقا خوبه ک پدرومادرم بدونن زیادی بهاندن ب طرف

توروجدت لایکم نکن مرسی

من نميفهمم جرا پدر زن مستقيم به داماد كمك ميكنه؟!؟

يعني نميدونن داماد پررو ميشه 

يكم با سياست تر رفتار كنيد خب

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم بنظرم شما یجوری انگار غرورشو شکوندین یا منت گزاشتین ک همش میخاد خودشو ب شما ثابت کنه و ادعا کنه. ...

خیلی سخته بخدااین همه فروتن بودن

توروجدت لایکم نکن مرسی
شماشاغلی؟ خودمم همین فکرو میکنم بابام خیلیب فکر سرکاررفتن منو پیشرفتمه اماهرباربحثش میشه میپیچونمش ...

احسنت

بزار زندگیت پا بگیره و شوهرت مدیریت مالی شما رو ب نحو احسن انجام بده اگ خاستی بعدش برو

2728
اتفاقا خوب کردم قبلا انقدمیرفت زیراب منو جلوبابام میزد یادعوامون میشد مئذاشت کف دست بابام یاطلبکاران ...

وای چقد پرو تشریف دارن شوهرتون 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
شماشاغلی؟ خودمم همین فکرو میکنم بابام خیلیب فکر سرکاررفتن منو پیشرفتمه اماهرباربحثش میشه میپیچونمش ...

منم سر کار میرم حتی حقوقم ۳ برابر شوهرمه. ولی همه رو میدم شوهرم . چون با پول هر دو مون خونه و ماشین خریدیم. و قسط هامونم مشترک پرداخت میکنیم. ولی با این حال هر بار دعوا میکنیم . طعنه اش میزنم که از صدقه سر من خونه داره و پیشرفت کرده. بخدا من دو دستی پولامو میدم ولی اونجور که باید باشه قدر دان نیست

خاک شود هر که در این خاک زیست....خاک چه داند که در این خاک کیست🍀🍀🍀🍀🍀

منظوراونایی ک گفتن خب شوهرت مرده وغرورداره رونمیفهمم.اگه مرده وغرورداره بایدباپول خودش زحمت خودش خونه ماشین میگرفت ن باپول پدرزنش.چ چیزایی میشنویم اینجا

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2738

بنظرمن چه شماشاغل باشی چه نباشی،اخلاق همسرت تغییرنمیکنه وقتی کمکای پدرت تو زندگی نمیبینه پولیم که شما دربیاری وخرج زندگی کنی نمیبینه

امااگه شرایطشو داری برو سرکارحداقلش اینکه نیازمند۱۵۰تومن این اقانیستی،چه زن شاغل چه خانه دار مردنباید این حرفارو بزنه،ادم دلسردمیشه  

شما کار بدی میکنی لطف باباتو به رخش میکشی. خودش میدونه بابات بهتون کمک کرده نیازی نیست به روش بیاری. ...

ای خدا شادم کردم باجمله ی اخرت خداشادت کنه

اخه مشکل من اینه فک میکنه کل خونه روخودش خریده میگه من زرنگم هیچکی مثل من نیس اصلا ب روی خودش نمیاره اگر حامی نیس حالا حالاها ب اینجایی ک هست نمی رسید

توروجدت لایکم نکن مرسی

استارتر نرو سركار 

بگو من ادم كار كردن نيستم 

من نميدونم چرا هيجيه اين مردا درست نيس حالا شوهرمن نميذاره من برم سركار خيلي خسته شدم دوس دارم دستم بره توي جيب خودم 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
من نميفهمم جرا پدر زن مستقيم به داماد كمك ميكنه؟!؟ يعني نميدونن داماد پررو ميشه  يكم با سياست ...

من اولین بچه بودم بنده خداها سیاست نداشتن

توروجدت لایکم نکن مرسی