2733
2734
عنوان

ای کسانی ک طلاق گرفتید؟؟؟؟

443 بازدید | 22 پست

زندگی  بعد طلاق چطوره؟؟

میش روزای خوبو خاطراتشو فراموش کرد؟

چطوری تصمیم گرفتید ؟؟

من نمیتونم تصمیم بگیرم

الانم خونه بابامم

شوهرمم بعید میدونم بیاد دونبالم

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades

والا دوستای منکه طلاق گرفتن خیلی براشون سخته و پشیمونن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا دوستای منکه طلاق گرفتن خیلی براشون سخته و پشیمونن

منمممکنه پشیمون ش

وی چاره ندارم انگار

ای خددددا هنوز دوسش دار با همه کثافط بودش

منمممکنه پشیمون ش وی چاره ندارم انگار ای خددددا هنوز دوسش دار با همه کثافط بودش

دوستای منم شوهراشون خیلی مضخرف بودن اما پشیمونن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
کلاازدواج دوم مشکلات خودشوداره..استثنام هستن که خوشبخت شدن ولی سخته فراموش کردن خاطرات به نظرم

میگی چکار کنم ؟؟

بزممنت کشی؟؟

خسته شدم انقد تو سری خور بودم هش بهانهمگیری و لجبازی مکن اخرم طلبکاره

خدا خودش نخاتم بدع

میگی چکار کنم ؟؟ بزممنت کشی؟؟ خسته شدم انقد تو سری خور بودم هش بهانهمگیری و لجبازی مکن اخرم طلبکار ...

من کلی خواهش کردم که جدا نشیم اما ادم نشد اصلا اجازه نمیذه یه فرصت دیگه به زندگیمون بده واقعا کسی که زنش رو هیچ رقمه نخواد دیگه از چی پشیمون بشه خانم بیچاره که نه طلاق خواسته بلکه من بشخصه کلی هم تلاش کردم 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
دوستای منم شوهراشون خیلی مضخرف بودن اما پشیمونن

من کلی خواهش کردم که جدا نشیم اما ادم نشد اصلا اجازه نمیذه یه فرصت دیگه به زندگیمون بده واقعا کسی که زنش رو هیچ رقمه نخواد دیگه از چی پشیمون بشه خانم بیچاره که نه طلاق خواسته بلکه من بشخصه کلی هم تلاش کردم

هنوزم جدا نشدیم اما اصلا نه سراغم رو یکبار گرفت تو‌این ده ماه نه اینکه اجازه داد برگردم 

اصلا سر سوزنی هم اهل زندگی نیست با بهونه های مسخره ایرادهای بنی اسرائیلی می‌گرفت دست آخرم گفته چون مردم فهمیدن اختلاف داریم دیگه تمومه نه نمیشه فک کن همچین مردی رو 

اما خب بنظرت  من دیگه باید از چی پشیمون بشم وقتی طلاق نمیخوام وقتی تلاش کردم واسطه فرستادم وقتی دوست داشتم بسازم بجنگم اما یکطرفه یه زن ضعیف کم سن و سال چه کاری ازش برمیاد نه حق طلاق باهاشه نه ستون اصلی زندگیه بره بگه مردمو می‌خوام وقتی مردش میگه نمی‌خوام تمومه چقدر سنگ رو یه بشه 

بنطرتون من با تمام این تلاشها بازم ممکنه پشیمون بشم منی که درصدی طلاق نمیخوام

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
من کلی خواهش کردم که جدا نشیم اما ادم نشد اصلا اجازه نمیذه یه فرصت دیگه به زندگیمون بده واقعا کسی که ...

مسله شما فرق می‌کنه خب وقتی مرد بخواد جدا بشه دیگه چیکار میشه کرد

دوستای من خودش میخواستن جدا بشن

من کلی خواهش کردم که جدا نشیم اما ادم نشد اصلا اجازه نمیذه یه فرصت دیگه به زندگیمون بده واقعا کسی که ...

درکت میکنم

منم میخام ادم شه رردم سر زندگیم ولی هیچ قدمی بر نمیداره

حتی یرا طلاق

فقط و فقط قصدش اذیتع

من حس میکنم دوسش ندارم یه حظ بعد یاد خاطراتش میوفتم باز دوسش دارم

امما حاضر نیستم غرورمو له کنم بازم

بیا برا هم دعا کنیم

دلم پر درده

نه عزیزم مرد که نخواد زندگی کنه دیگه کاریش نمیشه کرد واقعا

دلم گرفت

مسله شما فرق می‌کنه خب وقتی مرد بخواد جدا بشه دیگه چیکار میشه کرد دوستای من خودش میخواستن جدا بشن

آخه خیلی میترسم من از اینکه بعضی ها میگن  به بقیه پشیمون میشی اینا اماخب واقعا من حق انتخاب ندارم دستم بسته س 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2706