2737
2739
عنوان

بااین فشارایی که رومنه دلم میخواد فردا خودم به مدیرم پیشنهاد بدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 167 پست
اون وقت فکری هم برای زندگی اون مدیر کردی؟ متاهله؟ 

سلام عزیزم ☺ببخشید شما رو ریپلای کردم این الان عصبانی هس داره اینجور میگه وگرنه اصلاً قصدش این نیس که بخوادبه عنوان نفرسوم  واردِ زندگیِ یک زوج بشه  

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیزم میدونم حالت بده و خسته شدی ولی یکم دیگه ب خاطرِ خدا صبر کن و خودتو تو چاه ننداز.بخدا اجر این صبر کردنتو میگیری 

از کجا معلوم شاید این فقط ی امتحانه و خدا بعدش زندگی اروم و پررفاهی برات درنظر گرفته باشه 

ب خدا توکل کن خودش گفته بعد هر سختی حتما اسونی هم هست بعد هر گریه حتما خنده هم هست  سعی کن دیگه بهش فکر نکنی .اگه میتونی مشاوره برو حتما ،خدای تو هم بزرگه خودش کمکت میکنه 

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗
2731

متاسفم که بعضی از بچه ها چقد بیرحمانه استارتر رو قضاوت میکنن کافیه اینو بدونیم که هیچ کس از فردای خودش خبر نداره و اگر کسی رو قضاوت کردیم دنیا همه تلاش خودش رو میکنه که یه روزی ما رو در شرایط اون قرار بده و اونوقته که میفهمیم ماهم شاید مثل اون فرد رفتار میکردیم یاد بگیریم تا کفش کسی رو نپوشیدیم راجع به راه رفتنش قضاوت نکنیم

بخدا اروم تر شدم ..مرسی که اینارو گفتین 

قربونت عزیزم...جدی اینکارو بکن من یبار اینو گفتم یکی از کاربرا گف اتجام دادم واقعا جواب گرفتم بعد ذکر یا فاطمه۸۰۵بار بگو هرحاجتی ک داری تضمینی جواب میگیری

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
سلام عزیزم ☺ببخشید شما رو ریپلای کردم این الان عصبانی هس داره اینجور میگه وگرنه اصلاً قصدش این نیس ک ...

سلام عزیزم. 💖

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738
اتفاقا چون از اول خوندم ریپلای کردم نوشته بودین انقد بدم میاد از دخترایی ک اویزون مرد زن دار میشن و ...

من همچین حرفی زدم ؟؟ متاسفم برات اصلا استارتر هم با یکی دیگه داشت بحث می کرد منو ریپلای کرد .برگرد یه بار دیگه بخون فقط سکوت کن همین!!!!

گاهی خدا همه راه های حلال و میبنده یه راه حروم باز میکنه اگه حواست باشه و نیفتی تو اون راه میبرتت با ...

حرفاتون منم یه کم اروم کرد منم شرایط خوبی ندارم فیلم بد نگاه میکنم خودارضایی مبکنم بعدم مثل سگ پشیمون میشم بعد بعضی خانوما میگن ازدواج توسن پایین خوب نیست خب به گناه میافته

واقعا خودت امتحان کردی؟

من ی عالمه دعا دارم این جزو هموناس امتحانش ضرری نداره

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

عزیزم من شرایط شمارو ندارم شاید نمیتونم خوب درکت کنم فقط بهت میگم خودتوبخاطر یه ادم هرزه تباه نکن ,این اخرین راه نیست «فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً » «إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً » پس (بدان که) با هر سختی اسانی است

هربار که میخوام به ایندم فکر کنم حس میکنم من حق زندگی ندارم....نمیتونم ازدواج خوب گنم

چرا نتونی عزیزم؟ تو خودت فقط میتونی آینده ی خودت رو بسازی. 

اصلا به چیزای منفی و بد فکر نکن فقط برا زندگی خودت برا آیندت ی هدف در نظر بگیر مطمئن باش اگه قوی باشی بهش میرسی فقط به آیندت فکر کن تو همین که به دنیا اومدی یعنی اینکه اختیار داری آیندتو هرجور که بخای تغییر بدی تو میتونی کاری کنی که ی دختر خیابونی بشی که همیشه آویزونی وهمچنین میتونی ی خانم باشخصیت باشی که زندگیشو خودش ساخته تو کدوم رو مستحق خودت میدونی؟؟

واقعا خودت امتحان کردی؟

بعد اینک من متاهل از قبل دیدن این دعا بودم رفیق

2706