2737
2739

نوشتن حرفای دلم فشارامو کم میکنه فقط از خدا میخوام هیچکس دلش اینجوری نگیره !حس میکنم هیچکس به فکرم نیست وقتی دختر بچه بودم تو فشارای زیادی بزرگ شدم دخترای فامیل تو ناز و نعمت بزرگ شدن تو مسافرت و بریز و بپاش ولی من تو بدترین شرایط !دگ حس میکنم طاقت ندارم...ادم درونگرایی بودم ولی حالم برون گرا شدم فقط میخوام خالی شم !دگ از این ماه پولمو برای خودم نگه میدارم که منت هیچ کدومشونو نکشم!دعا میکنم داداشم به فلاکت بیوفته بابامم بدتر از اون ....همه فکر میکنن من چون دخترم باید قوی باشم ولی یکم شعور ندارن روحیه دختر حساس تره ،منم میخام برم با خوشحالی بیرون و گردش و خرید ،دلم میخواد بهش بگم تو همه جوره تامینم کن منم تامینت میکنم...اصلا برام کار درست و غلط مهم نیست تاالان درست بودم چیشد همش بدتر شد !من حتی یادمه واسه یه کاغذ رنگی مدرسمون که باید میبردم کلی گریه میکردم و اخرم نمیخریدم...همه میرفتن اردو فقط من نمیرفتم .....دگ نمیتونم بگم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706