2733
2734
عنوان

بااین فشارایی که رومنه دلم میخواد فردا خودم به مدیرم پیشنهاد بدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 167 پست
ولش کن بابا بعضی ها فقط توقع دارن بیای براشون به به و چه چه کنی 

اومدی تو تاپیک طرف بهش بدوبیراه میگی انتظار نداری ماچت کنه که؟ 

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تاپیکمو خوب خونده باشی و به جای چرت و پرت گفتن دقت کرده باشی تو تاپیکم بعد حرف بزنی(دوست نداری د ...

خوندم اتفاقا تاپیک های قبلت رو هم خوندم که مشکل مالی داشتی .بری یه ادمی که نمیدونی کیه ....تامین کنی میشه پشتیبانت ؟؟!!! متاسفم برای افکارت .موفق باشی 

2731

این روزا هم میگذرن بعدا خودت پشیمون میشی این کارو نکن گلم .خدا بزرگه .دلم خیلی گرف از حرفات از ناامیدیت 😔😔😔😔😔😔😔😔

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅

فقط میتونم بگم این اشتباهو نکن

اون مدیرت همیشه پات نمیمونه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
پیشنهاد بدم بهش که من تامینت میکنم توام تامینم کن

اصلاً این کارو نکن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اگه تاپیکمو خوب خونده باشی و به جای چرت و پرت گفتن دقت کرده باشی تو تاپیکم بعد حرف بزنی(دوست نداری د ...

ببین اگه با یکی اینجور رابطه ای برقرار کنی اون بعد یمدت ازت خسته میشه و ترکت میکنه بعدش تو بازم مجبوری بری با یکی دیگه و همینجوری ادامه پیدا میکنه تو خودت حالا درست رو بخون و انشالله که بعدا ی کار خوب پیدا میکنی بعدشم یه مرد با شخصیت رو برا زندگی همیشت انتخاب کن ببین میدونم سخته ولی به آخرش فکر کن اصلا هر قدمی که برمیداری به آخرش فکر کن ببین این انتخابی که میکنی تهش به کجا میرسه

2738

عزیزم جدای از همه چیز فکر کن اگه مدیرتون واقعا ادم اونجوری باشه تو هم میتونی تو رابطه با اون بیماری ایدزی ...خدای نکرده بگیری بالاخره روابط ..

خارج از عرف این احتمالاتم داره حتی هزارم درصد دراین صورت خدای نکرده زندگی و عزت و ابرو و...همه به فنا نیره در ثانی شما با این کار علنا گناه کبیره زنا مرتکب میشی فکر اون دنیاتم بکن

کاش بفهمن !من هنوز کاری نکردم بهم انگ زد 

دخترم چندسالته؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
عزیزم اینجا جای مناسبی واسع دردودل نیس خیلی راحت ادموقضاوت میکنن

من کاری نکردم و بعید میدونم بتونم بکنم.ولی وقتی داشتم گریه میکردم حرصامو نوشتم اروم شم..  اون واقعا بیشعوره که این حرفارو زد 

عزیزم با نیش و کنایه چیزی درست نمیشه.یکم مهربونتر رفتار کن شاید تونستی با حرفات یکی رو از تو چاه افت ...

ایشون اصلا نمی خواد قبول کنه که اشتباه میکنه اول خودش بی ادبی کرد من حرف بدی نزدم بهش .کسی که تاپیک میزنه باید جنبه انتقاد داشته باشه 

استارتر به پست های کاربرا نگاه کن ولی اونایی که اعصابتو بهم میریزه نخون 

2706