2737
2739
عنوان

دک کردن مهمون

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس محبت خواهر و برادری چی؟ غریبه بشیم؟

جاریم دوست نداشت بریم یعنی وقتی میرفتیم فکر میکرد گشنه وتشنه موندیم رفتیم اونجا که سیر بشیم طعنه وکنایه میرد منم دیگه نرفتم اونم نیومد

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
خوب باید شرایطش پیش بیاد .که حتما پیش میاد

آخه من اصلا نمی تونم به مهمون بی حرمتی کنم به نظرم از انسانیت به دوره.من یا با یکی خوبم یا بد حد وسط نداره بگم بگیم بشنویم برام بی معنیه

2731
خب قبلنا خیلی اوکی بودیم باهم یعنی دیگه غریبه بشیم؟ شاید متوجه نبوده 

اونا هم میان خونه شما؟؟یا نه.میگم شاید دیگه نمیخان زیادباهم رفت امد کنین 

خدایا شکرت .بعد پنج سال انتظار خوشحالم کردی .خدایا خودت سالم نگهش دار
جاریم دوست نداشت بریم یعنی وقتی میرفتیم فکر میکرد گشنه وتشنه موندیم رفتیم اونجا که سیر بشیم طعنه وکن ...

واقعا چه احمق نمیگن قوم بدی هم که باشی روز بدی به کارمیکنی اصلا درک نمیکنم این بیشعوریها رو.

تازه جاریم گفت حتما تابستون میایم شهرشما مسافرت شوهرم گفت اصلا رو نده بهشون بیان خیلی ناراحته

اومدن شما احترام بذارید تا متوجه اشتباهشو بشن 

قطع رابطه هم نکنید برید ولی یکی دو روزه نه بیشتر

شوهر شما چند روز میخواست بمونه؟؟

خب قبلنا خیلی اوکی بودیم باهم یعنی دیگه غریبه بشیم؟ شاید متوجه نبوده 

اگه اوکی بودین همونجا میگفتین که من میرم و فلانی میخواد بمونه فعلا!

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2740
آخه من اصلا نمی تونم به مهمون بی حرمتی کنم به نظرم از انسانیت به دوره.من یا با یکی خوبم یا بد حد وسط ...

اینکه درسته .ولی به نظرمن آدم باید به خودش احترام گذاشت اون به شما بی احترامی کرده .وشما هم اینو قبول دارید پس بخاطر احترام به خودتون باید از دل خودتون دفاع کنید و اونارو متوجه بی احترامیشون کنید

خدایا شکرت .بعد پنج سال انتظار خوشحالم کردی .خدایا خودت سالم نگهش دار
اگه اوکی بودین همونجا میگفتین که من میرم و فلانی میخواد بمونه فعلا!

من نخواستم خودمونو تحمیل کنم گفتم اون بیشعوره من نباشم که بره پشت سرم بگه اووه آوارشده بودن رو سرمون.ولی ازش انتظار این محبت رو داشتم 

برادرشوهرت چطور آدمیه؟؟؟

برادرشوهرم کم حرف دیر به من میذاشتم به پای خصوصیت اخلاقی.ولی الان میگم شاید همون هم دوست نداره بریم.مخصوصا اینکه ما ازشون اشتراک بیمه خریدیم برای ماشین چون نمایندگی بیمه دارن دیدم چندروز قبل سررسید قسط به شوهرم پیام داده بود قسطتت فراموش نشه اونم بهم برحوردگفت برو یه جا بده این رفتار و آدم ببینه غریبه این کارو نمیکنه که برادرت کرد