2733
2739
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 25 پست
منم خونه ام یک خوابه هست یه گهواره خریدم بزارم بغل تخت خودم یخورده لباس گرفتم سرویس خاب گرفتم و سروی ...

من کمدم میخام برا بچم.. دوس ندارم لباساش قاطی لباسامون بشه

ای وای....واجبا روبگیر حالا سرویس خوابو کالسکه و اینارو بذار کنار پوشاکشو بگیر

امروز الانه شوهرم گفت دعا كن طلب دارم بيان بهم بدن برم بخرم 😞

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کمدم میخام برا بچم.. دوس ندارم لباساش قاطی لباسامون بشه

منم ی کمد کوچیک میگیرم فعلا اصلا کمد من جایی ندارع خیلی اتاقم کوچیکه اصلا موندم چیکار کنم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
امروز الانه شوهرم گفت دعا كن طلب دارم بيان بهم بدن برم بخرم 😞

اوضاع بدیه این روزا...منکه تصمیم گرفتم واجبا مثل لباسو اینجور چیزاشو بگیرم کالسکه و سرویس خوابو اینارو نگیرم فقط مهم هارو میگیرم به بعد کم کم تیکه تیکه کاملش میکنم الان بهتره پولامو پسنداز کنم واسه موقع زایمان معلوم نیست که چی پیش بیاد خرج بیمارستان اینروزا سرسام اوره

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2731
اوضاع بدیه این روزا...منکه تصمیم گرفتم واجبا مثل لباسو اینجور چیزاشو بگیرم کالسکه و سرویس خوابو اینا ...

من جاریم بچش دو سالشه.. کالسکه ی اون و  میگیرم ۲ تا داره یه مسافرتی و یه سنگین

من جاریم بچش دو سالشه.. کالسکه ی اون و  میگیرم ۲ تا داره یه مسافرتی و یه سنگین

هرجور راحتی عزیزم انشالله به سلامتی دنیا بیاد قدمش خیر باشه واستون...دو روز دیگه این چیزا مثل کالسکه و تختو اینجور چیزا رو مجبوریم عوض کنیم یا بذاریم دور چون بچه که کوچیک نمیمونه فکرخوبیه اینطوری میتونی پولو نگه داری واسه بعدش چندوقت دیگه بزرگ تر میشه بازم خرید داره

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2738
چقد شدن؟ من نمیدونم ساک ست کالسکه بگیرم یا ساک بچکونه هایی ک با سرویس خواب سته؟

یک و دویست شدن

با لباس نوزادی هم گرفتم شماره 0 تا 3 از هر کدوم 3 4 دست

سرویس غذاخوری با ی قابلمه کوچیک ک من مس برداشتم

هنوز لباسای پسرونش موندن ولی این هفته میرم برا تخت و کمدش با تشک تخت و رو تختیش