2726
عنوان

سیسمونی

165 بازدید | 25 پست

سلام خانوما من ۲۰ هفتمه میخام کم کم شروع کنم سیسمونی خریدن.. میشه راهنماییم کنین چیا بخرم چیا نخرم.. لطفا همه چی و بگین چون من اطلاع ندارم مادرمم خیلی وقته بچه داری نکرده خیلی از وسایل امروزی نبوده..

امروزی بخای بخری ک سرسام اوره هزینه ها.مشکل نداری؟

مشکل هزینه ای ندارم مشکل جا دارم خونم یه خوابه اس.. بعدم بچه زود بزرگ میشه نمیخام خیلی ولخرجی کنم.. میخام برا ایندش نگه دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من۲۸هفتمه هنوز یه سنجاقم نخریدم مگه میشه خرید کرد لعنتی

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

منم خونه ام یک خوابه هست یه گهواره خریدم بزارم بغل تخت خودم یخورده لباس گرفتم سرویس خاب گرفتم و سرویس کالسکه هنوز کلی وسایل مونده بنظرم اصلا جا ندارم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
وای نگو خیلی گرونیه

اخرش باید بگیریم دیگه....گفتم دستمو پایین میگیریم الکی خرید نمیکنم 

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

منو ميبيني امروز فرداس دردم بگيره هنوز بچم پوشك نداره نميفهمم تو اين گروني چكنم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
منو ميبيني امروز فرداس دردم بگيره هنوز بچم پوشك نداره نميفهمم تو اين گروني چكنم

ای وای....واجبا روبگیر حالا سرویس خوابو کالسکه و اینارو بذار کنار پوشاکشو بگیر

2706