2737
2734
عنوان

دخالت مادرشوهر و پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 40 پست
اخه شوهره پیش مادرشوهره ضایعم کرد ک عروسی نمیریم خرجت زیاده پولشو ندارم شوهرم ماهی ۴ تومن درامدشه ار ...

واااا...ارایشگاه خیییلللییییی خوب بهت گفتتتتههههه...

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکوت کن بعدا باشوهرت تنها شدی بگو جریمه اینکه اونجا حرف زدی من خانومی کردم هیچیت نگفتم بجای ۵۰ تومن ...

اخه شوهر من ادمیه ک هر شب بدون من میخوابه چون نمیزاره پیشش بخوابم شب میگه دست نزن خواب دارم روزم میگه خسته ام طوری ک نه محبت میکنه نه نوازش ....خیلی باهاش حرف زدم درست نشد حتی ارایش کردم لباس نو پوشیدم بازم همونه محبت کردم هزار رفتم سمتش ک بدون من عادتش نشه ولی هیچی تاثیر نداره پیش خونواده اشم میریم جو گیر میشه همیشه

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
2731
اخه شوهر من ادمیه ک هر شب بدون من میخوابه چون نمیزاره پیشش بخوابم شب میگه دست نزن خواب دارم روزم میگ ...

ای بابا...خداصبرت بده..با یه مردقلب سنگی طرفی انگار

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2738
من کلا اجازه نمیدم کسی از برنامه هام تو زندگی اطلاع داشته باشه با اینکه تو یه ساختمونیم گاها میبینن ...

مرد خوبی داری عزیزم که نمیره اطلاعات بده خانوادش یا خانوادش ادمای خوبین اهل دخالت نیستن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
مرد خوبی داری عزیزم که نمیره اطلاعات بده خانوادش یا خانوادش ادمای خوبین اهل دخالت نیستن

آره همسرم کلا اهل این کارا نیس گاها هم خودم بهش می سپارم مثلا رفتیم بالا درمورد فلان موضوع حرف نزنی یه وقت

شوهرش خوبه ک پشتشه ابجی 

عزیزم ببین شما الان باردار هستی

بعضی مردها دوران بارداری همسرشون اخلاقشون بکل عوض میشه

من اینو اینجا زیاد خوندم 

که انگاری مردها حامله ان وقتی زنشون حاملس😁

یجورایی چون خانمه وضعش حساسه بهم میریزن

درک کردن دنیای مردا کار اسونی نیست😂

مردان مریخی زنان ونوسی 😅

خلاصه اینکه سعی کن باهاش حرف بزنی ببینی دردش چیه . 

خوندن کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن رو بهت پیشنهاد میکنم

امیدوارم با استفاده از اطلاعاتش بتونی روابطتونو به حالت سابق و گرم در بیاری .

طبیعیه حالت همسرت دوستم

😊😊

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706