2733
2739
عنوان

دخالت مادرشوهر و پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 40 پست
اخه شوهر من ادمیه ک هر شب بدون من میخوابه چون نمیزاره پیشش بخوابم شب میگه دست نزن خواب دارم روزم میگ ...

بارداری؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
این روشو از کجا یاد گرفتی ؟ ببین من ماشین نخریده به همه میگم اره میخوام 206 بخرم  یا میخوام ش ...

خوب نباید بگی دیگه من یه کاری انجام میدم یا چیزی میخرم وقتی تموم شد تازه مطلع میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی فدات حالا مادرشوهرم هر روز میاد خونمونا

وای تجربشو دارم

یکسال بودم اونجا

هر روز ک نه ولی دو سه روز یکبار میومد 

منم حرفی نداشتم بزنم

انقدم بدم میاد از غیبت و حرفای خاله زنکی

ولی تو بچه زرنگی هستی مدیریت کن تا این دوران هم بخوبی سپری بشه😊

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

اسی  اخه بحث ارایشگاه چراباید باز بشه جلوی خانواده شوهرت  هربحثی جلوی خانواده شوهر به نفع خودشونه 

خب به نظرم تواصلاعروسی نری بهتره 

تادفعات بعدی هم سعی کن هیچ عملی هیچ تصمیمی را با خانواده ها درجریان نذارید اینو توی خلوت به شوهرت یاد بده 

مثلا من بخام برم مسافرت به شوعرم میگم تا یک ساعت قبل از حرکت هیشکی نفهمه و اونم نمیگه 

یا بخایم چیزی بخریم به شوهرم میگم نگیدا چی میخاییم بخریم به کسی میخام یکهو بیان ببینن

ولی شده بعضی چیزارو فهمیدن نظر دادن من لبخند زدم و خودمو سرگرم چیزی نشون دادم جواب ندادم اصلا و چیزی نگفتم 

بعداز چند روز که توی خونه بودم به شوهرم گفتم  فردا مثلا میرم ارایشگاه پول لازمم اصلا هم درمورد حرفای خانوادش چیزی نمیگم که یعنی اهمیت نداره 

اسی  اخه بحث ارایشگاه چراباید باز بشه جلوی خانواده شوهرت  هربحثی جلوی خانواده شوهر به نفع ...

سلام دوست عزیز

خیلی دختر خانم ها از جمله خودم

چنین تجربیات و مواردی رو بلد نیستن

متاسفانه سالها درس میخونیم بی اونکه درسی درباره روابط و رفتارها و نحوه برخورد بیاموزیم

بهتره اینجور توصیه ها با حالتی خواهرانه و بدون سرزنش باشه 

و من هم خودم خانمی هستم ۲۷ ساله که بخاطر ندانستن رفتار صحیح زندگی مشترکم به ته خط رسید .

کاش در مدارس دروسی بود تحت عنوان رفتار شناسی . اخلاق . روابط و ...رفتار باهمسر ...رفتار با خانواده ی همسر 

2740
شوهرش خوبه ک پشتشه ابجی 

کجا رفتی ابجی

غصه نخور 

من بیمارم . طلاق هم داره پیش میاد واسم .بخدا ارزش نداره .‌بارداری غصه نخور درست میشه