2726
عنوان

دخالت مادرشوهر و پدرشوهرم

762 بازدید | 40 پست

دو روز خونه پدرشوهرم ب اصرار شوهرم موندم الان منو شوهرمو ب جون هم انداخت پیش اونا بهم فوش دادیم اومدیم خونه مون...میگه پنج شنبه عروسیه پسر خاله ته زنت چرا میخواد بره ارایشگاه دعوامون انداخت حالا خواهراش و جاریام میرن من برم سیخ داره 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 

بهتر بود سکوت میکردی اونجا هیچی نمیگفتی بعد که میومدی خونتون با شوهرت حرف میزدی

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخه شوهره پیش مادرشوهره ضایعم کرد ک عروسی نمیریم خرجت زیاده پولشو ندارم شوهرم ماهی ۴ تومن درامدشه ارایشگاهم گفت ۵۰ تومن 

چون پیش اونا ضایعم کرد ک اره مامان ببین زنمو ادم میکنم منم از لجش بستمش فوش

شما بخوایین یه مرغ خوشمزه هم بار بذاری باید بهش چاشنی بزنی دیگه...چاشنی شوهرداریم سیاست داشتنه وگرنه سه سوته میکشه سمت خانوادش خونه میشه پایگاه جنگی....هرموقع خونه پدرشوهرتی اونا حرفی میزنن تو هیچی نگو چون وقتی تو مخالفت میکنی شوهرت نمیدونه سمت کیو بگیره خانوادش یا تورو..بهتره هیچی نگی تا شوهرت مجبور باشه که یا ازت دفاع کنه در مقابلشون یا اونم هیچی نگه تو خونه خودتون باهم حرفاتون رو بزنید

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
چون پیش اونا ضایعم کرد ک اره مامان ببین زنمو ادم میکنم منم از لجش بستمش فوش

یعنی مادرش گفت نباید بری ارایشگاه شوهرت پشتش گفت که زنمو آدم میکنمو فلان درسته؟

سکوت کن بعدا باشوهرت تنها شدی بگو جریمه اینکه اونجا حرف زدی من خانومی کردم هیچیت نگفتم بجای ۵۰ تومن ۱۰۰ تومن باید بدی 

تا دیگه ازاینکارا نکنی اقا !

روز عروسیم خوش و خرم ببرتت ارایشگاه 

اخ ‌که ما دخترا اوایل چقدر اشتباه داریم

سیاست نداریم

قصد سرزنش ندارما

خودم بدتر بودم

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
اخه شوهره پیش مادرشوهره ضایعم کرد ک عروسی نمیریم خرجت زیاده پولشو ندارم شوهرم ماهی ۴ تومن درامدشه ار ...

نمیفهمم بخدا مگه خونه باباشون چه خبره که فکرمیکنن به اسارت بردن زنشونو چرا بعضی مردا اینطورین...والا ماهم بحث و کل کل داریم اما بیرون خونه نه بهش گفتم که اگه خون همو هم خواستیم بریزیم باید توخونمون باشیم جلوی بقیه دعوا  نباید بکنیم ...اخه بقیه وقتی دعواتونو میبینین خودشونو میندازن وسط حالا خانواده شوهر پشت پسرشون درمیان خانواده عروسم پشت دخترشون فرق نداره

2706