2733
2739

اعتراف میکنم من خودم بعضی وقتها مثلا یه شوخی یا حرفی به شوهرم میزنم که اگه اون به من بگه ناراحت میشم ،بعد از اون انتظار دارم ناراحت نشه😐😐

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤

وسط حرف بقیه شکر میریزم

هی میگم میون کلومتون شکر😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

منم عین تو بی شعورم😆😆

فکر کنم کتاب بیشعوری رو خوندی روت اثر گذاشته

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم عین تو بی شعورم😆😆 فکر کنم کتاب بیشعوری رو خوندی روت اثر گذاشته

🤣🤣چه خوبه قبول داریم

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤

منم خیلی بداخلاق شدم.یعنی شوهرم یروز مثل من باشه باهام ازش طلاق میگیرم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
علاوه بر رفتار شما  دهنم لق شده 😖😖😖یعنی یکی بگه همسایه ت چجور ادمیه سربسته رد نمیشم میشینم ...

🙈🤣🤣

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
احساس میکنم یکم دورو هستم  از یکی بدم بیاد جلوش باهاش مهربونم ولی از درون نفرت دارم

خوبه که

من هیچوقت نمیتونم از کسی که بدم میاد جلو رو خوشم بیاد

بدم بیاد اومده دیگه😆

شد شد؛ نشد نشد😄😄
2706