2733
2739
عنوان

در مورد زايمان طبيعي

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 66 پست
من دنبال یه عیبیم بذارم رو خودم ببرنم سزارین هفته ۱۷ رفتم سونو گفت بریچه کلی ذوق کردم دیروز رفتم گفت ...

منم خواهر بريچ بود اما چرخيد 

جفتمم پايين بود تا يه ماه پيش شياف مصرف ميكرد استراحت مطلق بودم اما گفت طبيعيه هر كارم كردم با اينكه بيمارستانم خصوصيه گفت وجدانمو زير پا نميزارم گفتم گردن خودم گفت جوني نميفهمي😫

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

واسه بخیه ها؛ بعد از هر بار توالت رفتن با سشوار خشک کن نوارتم زود به زود عوض کن به جای بخیه هات مواد شیمیایی هم نزن حموم رفتنی با شامپو بچه بشور درضمن اصلا بتادین نزن حتی اگه تو بیمارستان بهت گفتن، من دکترم فوق تخصص بود گفت بتادین ضررش بیشتر از فایدشه

دیگه اینکه حتما نشیمنگاه بخر روی زمین نشن یه وقت گوشت اضافه نیاره

اینکارارو بکنی اصلا جای بخیه هات ناپدید میشه البته به علاوه اینکه دکترتم خوب بخیه بزنه

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خواهر بريچ بود اما چرخيد  جفتمم پايين بود تا يه ماه پيش شياف مصرف ميكرد استراحت مطلق بودم ...

طبیعی بیار بخدا یه حس قشنگیه که نگو. بنظرم لحظه ای که بچه ازت جدا میشه ناب ترین حس دنیاست

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
واسه بخیه ها؛ بعد از هر بار توالت رفتن با سشوار خشک کن نوارتم زود به زود عوض کن به جای بخیه هات مواد ...

دكترم گفت خودم ميام بالاسرت اگه مسافرت نباشم نميزارم ماما بخيه كنه 

من خيلي از عوارض بعدش ميترسم و بدم مياد 😖تا چند روز با رو نشينمنگاه بشينم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2731

بچها من هفته ۳۲ ام....دیشب معدم داشت میترکید نمیتونستم نفس بکشم خیلی حس بدی بود....درد زایمانم اونجوریه؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
طبیعی دردش فوقش ۴ ساعته ولی سزارین بعدش درد داری

من دوازده ساعت درد کشیدم ۶ ساعت اول هر نیم ساعت ۳ ساعتش هر ده دیقه سه ساعت آخر هر ۳۰ ثانیه مرگو با چشمای خودم دیدم

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
بچها من هفته ۳۲ ام....دیشب معدم داشت میترکید نمیتونستم نفس بکشم خیلی حس بدی بود....درد زایمانم اونجو ...

نه اما درد معده شدي برو دكتر البته درد معده ها نه سوزش معده 

منم هفته پيش معدم داشت از درد منفجر ميشد دكترم گفت درد سر دل شدي بيا 

2738
دكترم گفت خودم ميام بالاسرت اگه مسافرت نباشم نميزارم ماما بخيه كنه  من خيلي از عوارض بعدش ميتر ...

دقیق یادم نیست، تا وقتی بخیه هات بیفته! زمانی که رو زمین نشستن کاملا احساس راحتی کنی

منم خواهر بريچ بود اما چرخيد  جفتمم پايين بود تا يه ماه پيش شياف مصرف ميكرد استراحت مطلق بودم ...

منم استراحت مطلق و شیاف پروژسترون و لکه بینی و...کلی بدبختی،از الان استرس زایمان طبیعی دارم خدا کمکت کنه ب راحتی و سلامتی زایمان کنی من ک توان زور زدن ندارم واقعا پدرم دراومد با این حاملگی تازه هفته بیست و یکم کلی مونده

خانمايي كه طبيعي زايمان كردين عوارض بعدش خيلي بده 😞

منم استراحت مطلق و شیاف پروژسترون و لکه بینی و...کلی بدبختی،از الان استرس زایمان طبیعی دارم خدا کمکت ...

زود ميگذره اينو مني ميگم كه شرايطم مشابه شما بوده واقعا سخته ميدونم البته تو شرايطيم باشي كه شوهرت مثل من كنارت نباشه سخت تره 

واسم دعا كن خسته شدم از توخونه موندن دعا كن لاقل بچم صحيحو سالم باشه

یه سوال. بیمارستان خصوصی ک هزینه زایمان سزارین مثلا فلان تومنه دکتری هم ک از اول زیرنظرش بودیم تو هم ...

رو هزينس

دكترم گفت خودم ميام بالاسرت اگه مسافرت نباشم نميزارم ماما بخيه كنه  من خيلي از عوارض بعدش ميتر ...

منکه اصلا انگار نه انگار زایمان کردم اصلا سوزشم نداشت رو بخیه هم ده روز باهاش مدارا کنی خوب میشه فقط ده روزو استراحت کن بتادین خشک میکنه زیاد استفاده نکن توکلت به خدا باشه 

یه سوال. بیمارستان خصوصی ک هزینه زایمان سزارین مثلا فلان تومنه دکتری هم ک از اول زیرنظرش بودیم تو هم ...

مثلا زايمان طبيعي اگه يه تومن بگيرن سزارين ٤تومن و به دكتر پول بيشتري ميرسه

2706