2737
2734
عنوان

در مورد زايمان طبيعي

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 66 پست
ممنونم گلم،مرسی از توصیه هات ایشالله خودتم ب سلامت فارغ بشی زنجبیل میخورم تهوع قطع میشه ولی انگار ...

سردي نخور سردي بخوري بد تره بيشتر حالت تهوع ميگيري اولم چيزي بخور بعد زنجبيل 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
مگ میشه بعد زایمان سز طبیعی زایمان کنی تالا نشنیده بودم

بله

اصطلاح پزشکیش" وی بک"هست

دکتر من پایه گذارش تو ایرانه

دکتر فرحناز ترکستانی

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ميفهمم چي ميگي اينقد سر اين استراحت بودنم از فاميلام حرف شنيدم كه ميخاستم سرمو بكوبم به ديوار ميو ...

انشالله عزیزم،من گفتم استراحت مطلقم و لکه بینی گفتن واسه این ک مهمونی عید نده دروغ میگه،منم خیلی حرف شنیدم ک دختر خاله شوهرم چون تا روز آخر میرفته سرکار و من تو رختخوابم این یعنی ک دروغ میگم،ای بابا فقط خدای بالا سر شاهده من ۵ ماهمه یکبار مادرشوهرم نیومده ببینه زنده ام یا مرده فقط وقتی شوهرمو میبینه میگه فائزه هیچیش نی منم تو رو اینجوری زاییدم یه روزم نخوابیدم والا این ناز داره،بسپار ب خدا مثل من

2731
من دوتاشو امتحان کردم اولی سز بود بعدش هم درد خاصی نداشتم یعنی با دارو قابل کنترل بود ولی من دومی ...

حالا که هر دو رو تجربه کردی کدومشو پیشنهاد میکنی؟

چند وقت از زایمان آخرت میگذره؟

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
حالا که هر دو رو تجربه کردی کدومشو پیشنهاد میکنی؟ چند وقت از زایمان آخرت میگذره؟

نمیشه نظر داد آخه به شرایط بستگی داره

اما من وقتی به دکترم گفتم که موندم بین طبیعی یا سزارین. گفت هرکدومش هم مزیت داره هم عوارض که صدالبته عوارض سزارین بیشتره

بعد بهم گفت چندتا بچه میخوای گفتم سه تا! گفت ارزششو داره شانستو برای طبیعی امتحان کنی چون عوارض سه بار سزارین خیلی بالاست.

منم به خدا توکل کردم و حرف دکترم که خیلی بهش اعتماد داشتم رو حجت قرار دادم رفتم جلو

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...