2737
2734

از باجناق و پدر زن و... کمتر حرف میزنن یا اصلا نمیزنن؟ حتما اونا هم انتظاراتی دارن

واقعا اینهمه ناله و گله و شکایت دردی رو دوا میکنه؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چون خانوما جزئی نگر هستن، و از هر حرفی یه چیزی درمیارن. ولی مردها اینطوری نیستن . البته اغلبشون. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

والا بعضیا یه جوری از مادرشوهر جاری و خواهرشوهر بد میگن انگار خودشون این نقش ها رو ندارن 

بعضی خانوما باهمه مشکل دارن نمیشه که همه بد باشن فقط تو خوب 

من که هیچ کدوم مشکلی ندارم همه خوبن گل بی عیب خداست مگه کسی هم هست بی عیب باشه؟

2738

من ي جاري دارم ده سال ازم بزرگتره ولي هميشه اداي منو درمياره تو لباس و كيف وكفش 

خيلي ناراحت ميشم هرچي ميخرم ميره عينشو ميخره حالا بارنگ متفاوت 

خب مردا ازين رواني بازيا درميارن؟؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج ...
چون طرف حساب اونا مرد و آدمه ولي طرف حساب ما زن و خاله زنك  البته شكر خدا براي من كمترن ولي به ...

متاسفم که یه صفت زشت رو به هم جنسات نسبت میدی 

ادما هرصفاتی تو خودشون پررنگ تره به دیگران نسبت میدن هرجور خودشونن دیگران هم میبینن

من خودم اینجوری فک میکنم که بیام تو این تاپیکا یا خدارو شکر میکنم که مال من اینجوری نیستن یا راه کارای بقیه رو میخونم ببینم واسه من جواب میده یا نه.یا اگه خودم راهی بلدم میگم

من همین یه دونه ام!

خیر چون پدرو مادر دختر واقعا کاری ندارن به داماد حرفی هم نمیزنن!والا بابا مامانه من اگر از گل نازکتر بهش بگن!باجناقش ماه!اصلا کاری به هم دیگه ندارن!این زنان که همش تو کار هم دخالت میکنن!بخاطر یسری فضولیا رو اعصابه آدم میرن!والا مادرشوهر من کارایی که باهام کرده رو حتی اندازه نخودشو مامانه من با شوهرم نکرده!خیلی مادرشوهرم کمکمون میکنه ولی یه زبونه نیش داری دارهو یه قضاوتایه بیجایی میکنهو یه فضولیاهو غیبتای بدی پشت سرم میکنه که خونم به جوش میاد!مثلا یکیش من تازه زایمان کرده بودم خواهرشوهرام اومده بودن بالا سرمو گفتن میمونیم اون زنگ زنگ که برگردین مامانش بمونه این پیشه پا افتاده ترینش بود!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

مرداسرشون به کارشونه نمیشینند یکجایی حرفای خاله زنک بزنند وبعد همون حرفها برسه به گوش طرف و این زنجیره ادامه خواهدداشت تا سالیان سال که .............قصه مابه سررسید کلاغه به خونش نرسید 

ب خاطر این ک وقتی خونواده زن کاری میکنن ک داماد تاراحت بشه زن میگه آره منظوری نداشت و چیزی تو دلش نیست و از این حرفها بعد هم میره ب طرف میگه فلان حرفت باعث ناراحتی شده برو از دلش دربیار بعد فامیل زن برای این ک دخترشون اذیت نشه خودشون رو کوچیک میکنن و منت کشی و جبران آن چگذشته

ولی وقتی همین اتفاق تو فامیل داماد بیوفته بعد داماد بره بگه ک فلان حرف یا رفتارتون باعث ناراحتی عروس شده میگن خاک بر سر خاله زنکت کنن تو هم مردی اصلا ب ما چ ما ک منظوری نداشتیم بهش بگو حالا وایسه تماشا

در کل زنها مدیریت بحران قوی تری دارن تا آقایون

2706