2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فامیلیش مهمه

اگ میذاری رایان اینو در نظر بگیر ک اینجور خونده میشه

رایانه احمدی

رایان، رایانِ خونده میشه.ممکنه بعد ها بهش بگن کامپیوتر😐من تو مهد کار میکنم این مشکلو دیدم

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2731
فامیلیش مهمه اگ میذاری رایان اینو در نظر بگیر ک اینجور خونده میشه رایانه احمدی رایان، رایانِ خوند ...

اره خودم  هم خیلی در این مورد فکر کردم که نکنه تو مدرسه اینو بهش بگن 

اتفاقا خودم اریو دوست داشتم ولی انگار اسم یه ماشین اریو هست دیگه خوشم نیومد

من بخاطر آریو برزن که سردار شجاع و دلیر ایرانی بوده دوسش دارم عزیزم به ماشین بودنش فک نکن بنظر من خیلی قشنگه بازم سلیقه ای هست نامدار باشه ایشالا

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
منم واسم زدن ۲۰تیر ولی میدونم اگه پیاده روی درست حسابی برم زودتر زایمان میکنم من پسر اولم امیرحسین ...

مبارکت باشه مامان خانوم

منم اسم پسر اولم امیرحسینه برا دومی امیر حسام رو دوست داشتم تلفظش رو ولی از نظر معنی حسام به معنی شمشیره و معنای پر باری نداره به معنیش فکر کردی

2706