2733
2739

رادمان سپنتا راماتیا

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالتون دست راستتون روسرم،

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2731
اره اتفاقا بهم گفتن ب نظرت چی بزلرم

عزیزم هر چی که دوست داری من کلی اسما را خوشم میومد بعضیا معنی هاشون محتوا نداشت نه ک معنی بدی داشته باشه بعضیا هم معنی خوبی داشت تلفظ راحتی نداشت آرمین اسم انتخابی شوهرم بود که به امیرحسین بیاد و معنای خوبی داره یعنی مرد همیشه پیروز و خودم سانیار دوست داشت از  لیستم سانیار تصویب شد دوباره علی را هم پیشنهاد دادم والان علیه من از مجردی عاشق اسم علی بودم وقتی شوهرم با علی موافقت کرد من دیگه نتونستم بین علی و سانیار انتخاب کنم دوتاشو میخواستم الان علیه ولی اگر یه روز دیرتر شناسنامه میگرفتیم سانیار شاید,اخه میدونی دختر خالمم گذاشته بود سامیار ومن کلی سر سانیار با شوهرم بحث داشتم چون دو تاییمون اسم بچه اولامون امیرحسین,راستی سینا هم بهش میاد,الان امیرحسین و علی دارم به نظرت خیلی تا به تاست؟چه طولانی شد رو دلم مونده بود

اره اتفاقا بهم گفتن ب نظرت چی بزلرم

بهم بگو اسمشو چی گذاشتی بعدا ولی هر چی که دوست داری بذار نمیدونم حتما میخای امیر داشته باشه؟امیر سامم قشنگه ولی سام به عربی یعنی مرگ چون با امیر میاد باید معنی عربیشو دید ولی در فارسی که انگار معنی کیسه زر هست اگه اشتباه نکنم هر چی که بیشتر دوست داری بذار من همیشه اسم بچه ها را میپرسم و لذت میبرم وقتی با هم جورن

رایان قشنگه بین المللی معنیشم به ایرانی یعنی اندیشمند به خارجی پادشاه من پسردارشم اسمشومیذارم رایان صداش میزنم سامیار این دواسم خیلی دوس دارم😊 ماتیار یعنی یارمادر  جانیار ساتیار کارن  مارتیا یعنی جوانمرد هم خوبه 

2740
حتی سبحان رو هم ب مسخره با فامیلیش صبحانه صدا میکردن  بچه های ۶ ساله هیولایی شدن

چه بچه ها چه بزرگترا هر اسمی میتونن مسخره کنن مثلا اسم راستین مسخره میکنن میگن راستی😮یا نیکان نون اخرش نمیگن میگن نیکا که اسم دخترونه اس یا حتی به محمد هم بعضیا میگن مل مل ممی 😕