2737
2739
عنوان

از آون موقع ای ک احسان علیخانی رو میبینم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6200 بازدید | 161 پست
حالا اینو گفتید یه سوال دارم قسمت نی نی سایت من داخل داشبورد قسمت تبادل نظر تاپیک ها کل مطالب ذخیره ...

نه حذف نمیکنن،من دوباره ثبت نام کردن‌،هرچیزی نزارید ریسکه

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن اینو همه میگن ک سر ترم

در ضمن اون شغلش حرف زدنه بخاطر این خوش سر زبونه...مث اینه بگی شوهر من چرا نمیتونه مث فلان کابیتساز کابینت بسازه...یا چرا نمیتونه عمل جراحی کنه

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

خدایی درحق همسرت خیلی بدی میکنی اون از صب تا شب بخاطر شما جون میکنه همه توانشوازجونش مایه میزار میره کار میکنه بخاطر تو ولی تو میشینی با علیخانی مقایسه میکنی؟

>>هرگز تسلیم نشو<<♡
2740
بزن تو گوگل احسان علیخانی در برنامه صبح آمد ببین چی بوده و چی شده..قصدم تخریبش نیست..میخوام بگم شوهر ...

پشت هر مرد خوب و مهربونی یه زن با سیاست و خوب هست عزیزم  انشالله خدا حفظشون کنه واستون عشقتون همیشه گرم و پایدار  

حالا تا علیخانی رو با خاک یکسان نکنن ول نمیکنن خب خوشتیپه واقعا حسادت نکنید. ولی دلیل نداره با شوهر ...

چ جالب من و شما هر دو شیلا خداداد رو مثال زدیم.😂😂من خودم دوسش دارم

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

تو نت سرچ کن عکس قبل عمل احسان رو ببین اگه بازم دوسش داشتی من حرفی ندارم...

بعدم طبیعیه الان مامان شدی به سلامتی حساس شدی

سوما تو زندگی علیخانی نیستی ک فدات شم معلوم نیست داخل زندگیش چجوریه... اون بنثه خدا انقدر سر شلوغه و شرایطش سخت هست ک خودش تا الان زن نگرفته... حاضری شوهرت اون باشه ولی تا سه نصفه شب سرکار باشه ؟؟ و کم بیاد خونه... این حس اومد سراغت چندتا اخلاق خوب همیرت رو باخودت حتما حتما مرور کن نگو مال منم خوبه قشنگ یه اخلاق خوبش رو برای خودت باز تعریف کن و تو دلت یا نه پیش خودش قربون صدقه اش برو بزار دلت اروم بشه

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم