2733
2734
عنوان

از آون موقع ای ک احسان علیخانی رو میبینم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6200 بازدید | 161 پست
چرا هیچ کس جواب منو نمیده ینی کسی نیس شوهرش معمولی باشه و این چیزا فک کنه یا گاهی اوقات سرد بشه ازش! ...

چی فکر میکتید باخودتون؟ معلومه که اکثرا معمولی ان شوهراشون . چون امار ادمای معپولی تو جامعه بیشتره . بعضیام پایین تر از معمولی ان ولی خانماشون اینقدر معرفت دارن که کسی که اونارو برای یه عمر زندگیش انتخاب کرده و داره برای اینده خانوادش صبح تا شب تلاش میکنه و تا جاییکه بتونه کم نمیذاره رو نیان با سلبریتی هایی که فقط یه ظاهر ازشون میکننن مقایسه کنن ..

من خیلی سعی کردم عصبانیتمو بروز ندم!!!!

نمیدونم چطور بهتون بگم نمیدونم برا شمام پیش آومده مثلا مردی رو ببینید و مردونگیش چ ظاهر چ اعتماد بنفسش شما رو جذب کنه دلتون براش بره یا مثلا شاید واقعا یراتون خنده دار باشه مثلا این بدنسازا ک هیکل قشنگی دارن دوس داشته باشید حتی دستشو بگیرید تو رو خدااااا توهین نکنید اما این موارد در شوهرم نیس نگاهش میکنم اصلا آون مردونگی رو نداره ک دلم ضعف بره براش 

بازم میگم جدای همه خوبیهاش اینا رو میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم چطور بهتون بگم نمیدونم برا شمام پیش آومده مثلا مردی رو ببینید و مردونگیش چ ظاهر چ اعتماد بنف ...

منم گاهی برام پیش اومده اما شرمنده شرمنده شرمنده واقعا قصد توهین ندارم..گفتم که منم گاهی داشتم این حس رو ولی این اسمش هوسه..هوس که فقط برا مردا نیست...باید کنترل کنید معلومه که دست بالا دست بسیاره

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2738
بخدا میخام اما وقتی ببخشید ب ظاهر شوهرمم نگاه میکنم سرد میشم آخه نسبت ب علیخانی خیلی معمولیه

چند تا علیخانی مگه هست ؛ تا زه از نظر شما شاید خیلی خوبه 

اونم معمولیه 

مقایسه اصلا کار خوبی نیست 

شوهرت رو برای وجود و ذاتش دوست داشته باش 

برای علیخانی درونش 

اونوقت می بینی که چقدر زیباست .

✔️ خبرنگار