2737
2734
عنوان

از آون موقع ای ک احسان علیخانی رو میبینم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6200 بازدید | 161 پست
بخدا نمیدونم چم شده خیلی ناراحتم شوهرم خیلی مهربونه اما از نظر ظاهر معمولیه و اروم فقط بخاطر این مقا ...

مرد مهربون جزو جذاب ترین مرداست به خدا راست میگم  یکی از دلایلی که من نامزدمو دوست دارم اینه که مهربونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب پس بیخیال معمولی خیلیم عالیه  الان وقت فکر کردن به این چیزا نیست به فکر بچت باش

الهی بمیرم براش خیلی بهم مهربونی میکنه مخصوصا ک الان باردارم اما نمیدونم چرا من حسی ندارم بهش عذاب وجدان گرفتم

وای گفتی خاک ب سرم راس میگی من این اخلاقو دارم 😢

استارتر عزیزم یه پیشنهاد برات دارم  داخل گوگل ازدواج و زندگی خصوصی هنرپیشه ها رو سرچ کن و دنبال کن البته داخل ایران خیلی سانسور هست....اما خواننده ها و هنرپیشه های خارجی یا قبل از انقلاب ببین چقدر فرازو نشیب داره  و بعدش به این فکر کن که همه زندگی جذابیت و زیبایی و سر زبون داشتن نیست وگرنه این خانمها و آقایون هنرمند و سرشناس همه ازدواج های موفقی داشتند...

2740
ن عزیزم اتفاقا سنمم بالاس اما نمیدونم بخدا چم شده میگم کاش شوهرم همچین ظاهری داشت

ولکن باباظاهرچیه

باطن مهمه

ازکجامیدونی پشت ظاهر هرشخصی چ باطنی وجود داره

پس بیخود حسرت نخور.

فکرای الکی هم نکن

هم خودت اذیت میشی هم اون شوهربیچارت

البته ظاهر همینقد ک معمولی باشه وب دل بشینه کافیه.

چرا هیچ کس جواب منو نمیده ینی کسی نیس شوهرش معمولی باشه و این چیزا فک کنه یا گاهی اوقات سرد بشه ازش! ...

شما به مادرتون علاقه دارید؟آیا مادر شما نسبت به خانمای دیگ خاص هست؟اگر خانم جذابتر و بهتر از مادرتون ببینید نسبت به ایشون سرد میشید ؟

در یک جمله بهت بگم استارتر گلم اگر تاپیک جهت فان و سرگرمی نزدی ،جدی بهت پیشنهاد میدم که روی روابط با شریک زندگیت کار کن ببین منشا مشکل از  کجا هست که اون علاقه و نزدیکی که باید بین شما شکل بگیره هنوز پا در هواست

شما به مادرتون علاقه دارید؟آیا مادر شما نسبت به خانمای دیگ خاص هست؟اگر خانم جذابتر و بهتر از مادرتون ...

بابا شوهرم خیلی گله مهربونه اما فقط ظاهرش معمولیه و خیلی هم ارومه از آون موقع ک اونو دیدم فک میکنم آون با اعتماد بنفس وزبونش خیلی جذابه