2733
2734
عنوان

از آون موقع ای ک احسان علیخانی رو میبینم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6200 بازدید | 161 پست
واقعا؟؟؟؟چرااااا اونا ک خوب خوندن

بنظرم اون موتوریه فقط ویراژ داد،،،این خواننده ها باید میومدن بالا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم والا منم زیاد خوشم نیامد از آون موقع ک عصر جدید میده خوشم میاد احساس میکنم نسبت ب شوهرم سرد ...

ببخشید وقتی اینقدر بی جنبه ای پس اصلا تی وی نگاه نکن یا تو خیابون نرو چون ممکنه کلی  آدم خوشگلتر و خوشتیپتر و خوش سرزبونتر از شوهرت ببینی ازش سرد بشی😐

چندسالته دخترم با این افکارت باردار هم هستی؟؟!!

🤔
2728
ادم همیشه باید دنبال رویاهاش بره خنده نداره که هیچوقت دیر نیست دنبال رویاهات بری    

😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
نمیدونم والا منم زیاد خوشم نیامد از آون موقع ک عصر جدید میده خوشم میاد احساس میکنم نسبت ب شوهرم سرد ...

بببین اصلا بحث این نیست که علیخانی جذابه یا نیست . هرکس یه نظری داره . ولی اینو در نظر بگیر که هرچقدرم پرفکت باشه دست نیافتنیه .

با خودت فکر کن مثلا شوهرت از یه بازیگر خوشش بیاد و بگه ای وای چرا زن من این شکلی نیست.

خیلی عذاب اوره . نه؟؟؟ بعدم الان شما مادری . تمرکزتو بذار رو دوران بارداری و کارهایی که باید انجام بدی. 

2706