2733
2739
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست

همسایه مادرم اینا خانمش سرطان سینه داشت چند سال بود که بنده خدا تحت درمان بود ولی متاسفانه نتیجه نداد یکسال تمام تو رختخواب افتاد شوهرش اجازه نداد کسی بهش برسه گفت خودم نوکرشم تو خوشی وناخوشیم کنارم بوده مادر بچه هامه خودم بهش میرسم وقتی که فوت شد بعد از یکسال مادر خانمش رفت براش خواستگاری و زن گرفت، یکی از فامیل هامونم زن و شوهر عاشق هم بودن یعنی از اونایی  که خانواده هاشون مخالف ازدواجشون بودن واینا تصمیم گرفته بودن که با هم فرار کنن وقتی خانواده ها فهمیدن راضی شدن با هم ازدواج کنن حاصل بعد از بیست سال خانمه فوت شد دقیقا بعد از شش ماه آقا ازدواج کرد همه شکه شده بودن که آخه شما که انقدر برا هم میمردین چرا به این زودی زن گرفتی آقا گفته بود تحمل تنهایی رو نداشتم.

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایه مامانم قبل چهلم رفت از روستا یه دختر جوون گرفت دختراش خون گریه میکردن خانواده زنه هنوز تو شک ...

من ک متنفرم از همچین مردایی

دایی پدرم بعد۷سال  ب زور زن گرفت

بچه هاشو تنها بزرگ کرد🐀😒

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

به نظرم اونایی که زود ازدواج میکنن حساس تر و عاطفی ترن من هر وقت حرف مردن میزنم شوهرم اول یه دادی سرم میزنه و میگه دهنتو ببند 😐

بعد هم که بهش میگم بعد من ازدواج کن کولی بازی در میاره که نه هیچ کس نمیتونه جای تو رو بگیره و تو هم بعد من ازدواج نکن و فلان😐😐😐

ولی میدونم چون خیلی عاطفیه اگر زود ازدواج نکنه قطعا آسیب میبینه افسرده و روانی میشه من سر کار باشم اون حالا به دلیلی خونه باشه روانی میشه وقتی نیستم هی زنگ و پیام که خونه بدون تو قابل تحمل نیست و جهنمه و…

من وقتی به مردنم فکر میکنم فقط نگران شوهرمم اصلا آدم پر طاقتی نیست واسه همین فکر میکنم براش بهتره که زود ازدواج کنه و به کسی هم که زود ازدواج کنه دید بدی ندارم چون حس میکنم تنهایی براش سخت تر آدم های دیگه بوده 

2731
ي پيرمرد٨٠ ساله ميشناسم دعوا راه انداخت كه زن ميخام ي دختر ٣٠ ساله گرفتن براش از محضر كه اومدن خونه ...

خاک تو سر کسی که رفته پختر ۳۰ ساله گرفته واسه پیر مرد ۸۰ ساله شک ندارم باکره ام بوده 😒😒😒

حالا اگه زنه ۶۰ ساله شوهر بخواد چه حرف و حدیثایی پشت سرشه

خب این سیستم بیولوژیک مرداس تا وقتی زنده هستن کار میدن  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

ماهم از اون مردی که تنهاشده با بچه یا زن خبر نداریم قضاوت نکنیم.شاید خیلی ازماها دوست نداشته باشیم شوهرامون ازدواج کنن ولی هیچ دردی از ادم دوانمیکنه.یه فامیلامون زنش بیماربودچندسال بعد که فوت کرد چهلمش نشده بود دختراش براش دنبال زن میکشتن.ادم باید اون طرف را هم درک کنه

یا رب العالمین
من خودم از وقتي مريضي م فهميدم خيلي تو شوك هستم اما به تنها چيزي كه فك نكردم همين بود كه شوهرم بعد ...

عزیزم... چته مگه؟

انشااله شفا بگیری و صد و بیست سال با سلامتی و خوشی زندگی کنی

2740
من ک متنفرم از همچین مردایی دایی پدرم بعد۷سال  ب زور زن گرفت بچه هاشو تنها بزرگ کرد🐀😒

والا یه سال کسی رو نمیکشه منم بدم میاد چه زن چه مرد به احترام روزای خوبشون به احترام خانواده ها باید صبر کنن

پسرخاله مامانم زنش فوت کرد همه میگفتن دیگه زن نمیگیره اون خیلی زنشو دوس داره و اینا،روز چهلم زنش سرخاک از برادر زن جدیدش خاستگاری کردش،چند روز بعد چهلمم عقد کرد😐😐😐😐😐😐😐😐

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
حالا که ذات همه مردا همینه چرا ما نباشیم . والا منم از شوهرم راضی نیستم . خدای نکرده فوت شد منم بعد ...

دقيقا منم باهات موافقم كار خوبي مي كني عزيزم👍👍

چرا مردا با 70سال سن هر كاري دوست دارن انجام بدن همه هم بگن خب مرده ديگه

ماها به خاطر حرف مردم سختي بكشيم 

چون زنيم حق زندگي نبايد داشته باشيم

خودمون به مردا زيادي بها داديم 

از ماست كه بر ماست

حالا اگه خانومشم دوماه بعد فوت همسرش ازدواج میکرد نظرتون مثبت میشد؟

فرقی نداره زن یا مرد...از نظر عرفی و شرعی و منطقی ک بخوای فکر کنی مشکلی نیس واقعا

ولی خب تو جامعه سنتی ما واسه خانوما سختگیری بیشتره

2706